Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza wszystkie osoby zainteresowane rozwojem obszarów wiejskich, w szczególności tematyką winiarską, na cykl dwóch webinariów pn. „Przydomowe winnice jako sposób na dodatkowe dochody małych gospodarstw – przepisy prawne”.


Celem szkoleń jest przekazanie wiedzy z zakresu przepisów prawnych dotyczących winiarstwa, uwzględniającej zmiany w ustawie winiarskiej (Dz.U. 2022 poz. 24).

Webinaria różnią się poziomem zaawansowania, a uczestnicy mogą wziąć udział w obydwu szkoleniach lub wybrać jedno z nich zgodnie ze swoimi potrzebami.

1.  Webinarium dla grupy PODSTAWOWEJ odbędzie się w dniu 18 października 2022 roku w godz. 10.00-13.45 na platformie Clickmeeting.

2.  Webinarium dla grupy ZAAWANSOWANEJ odbędzie się w dniu 19 października 2022 roku w godz. 10.00-13.45 na platformie Clickmeeting.


Udział w zajęciach dydaktycznych jest bezpłatny. Uczestnicy na zakończenie otrzymają zaświadczenia o uczestniczeniu w szkoleniu.

 
Rejestracja na szkolenia odbywa się poprzez platformę e-CDR. Każda osoba, aby zapisać się na szkolenie najpierw musi się zarejestrować poprzez stronę https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/, a następnie zalogować i zapisać na powyższe szkolenie.


Rekrutacja na szkolenia będzie trwała do 14 października 2022 r. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na platformie szkoleniowej, o przyjęciu na webinaria będzie decydować kolejność zgłoszeń.

 

Osoby do kontaktu:

w sprawach merytorycznych szkolenia:

Andżelika Wdowicz – DROW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 12 424 05 25

Michał Wnęk – DROW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 12 424 05 25

w sprawach organizacji i rekrutacji:

Magdalena Hojniak – ZMiDZ  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 12 424 05 24

w sprawach technicznych:
Bartłomiej Mitka – ZPiW, tel. 12 424 05 40, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Krzysztof Kucia – ZPiW, tel. 12 424 05 02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Piotr Tatar – ZPiW, tel. 12 424 05 02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Do pobrania:

- Harmonogram szkolenia dla grupy podstawowej
- Harmonogram szkolenia dla grupy zaawansowanej


Serdecznie zapraszamy!

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej "Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.