Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza nauczycieli przedmiotów zawodowych kształcących w zawodach rolniczych na bezpłatne szkolenie e-learningowe pn. Ogród edukacyjny w działalności dydaktycznej placówki szkolnej. Szkolenie odbędzie się w terminie 10.10.2022 – 14.11.2022. na platformie edukacyjnej www.cdrkursy.pl.

 

 Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Celem szkolenia jest podniesienie kompetencji nauczycieli z zakresu prowadzenia ogrodu edukacyjnego na terenie szkoły w ramach działalności pedagogicznej.

Wśród prezentowanych zagadnień między innymi:

-                   Permakultura – popularny kierunek rozwoju ogrodów edukacyjnych

-                   Wykaz roślin polecanych do ogrodu edukacyjnego

-                   Ogrody z działalnością edukacyjną stacjonarną

-                   Prowadzenie ogrodu edukacyjnego z działalnością on-line

-                   Narzędzia internetowe w sprzedaży usług edukacyjnych na bazie ogrodu

Kurs zostanie wzbogacony o film przedstawiający modelowy ogród edukacyjny oraz publikację do pobrania w formacie PDF.

Rekrutacja na szkolenie od dnia 07.10.2022r.do dnia 07.11.2022r.

Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę e-CDR pod adresem https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/

Na podanej stronie należy w pierwszej kolejności zarejestrować się, a następnie zalogować i zapisać na powyższe szkolenie.

Materiały szkoleniowe, będą udostępniane na platformie od dnia 10.10.2022 wyłącznie zalogowanym uczestnikom. Szkolenie składa się z siedmiu modułów szkoleniowych. Przewidywany czas na samokształcenie wynosi 7 godzin, podczas których uczestnicy będą mieli za zadanie zapoznać się z udostępnionymi materiałami szkoleniowymi oraz wypełnić test zaliczeniowy.

Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest pozytywny wynik testu zaliczeniowego - co najmniej 70% poprawnych odpowiedzi.

 

 Osoby do kontaktu:

- w sprawach merytorycznych:

Malwina Kamińska, Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- w sprawach organizacji i rekrutacji:

Magdalena Hojniak - Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego, tel. 12 424 05 24; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- w sprawach technicznych i dostępności do platformy e-learningowej:

Bartłomiej Mitka – Zespół Promocji i Wydawnictw, tel. 12 424 05 40;e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Krzysztof Kucia – Zespół Promocji i Wydawnictw, tel. 12 424 05 02; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Piotr Tatar – Zespół Promocji i Wydawnictw, tel. 12 424 05 02; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

·         Harmonogram

Zapraszamy!