Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie informuje, że w dniu 16 listopada br. organizuje bezpłatne szkolenie internetowe pt. „Sporządzenie poprawnego obrotu stada”, na które serdecznie zapraszamy doradców zajmujących się produkcją zwierzęcą.

Szkolenie będzie w formie  webinarium – na platformie ClickMeeting.  Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy z zakresu produkcji zwierzęcej oraz sporządzania obrotu stada  zwierząt gospodarskich. W tracie szkolenia uczestnicy zapoznają się z podstawami i założeniami niezbędnymi do przygotowania poprawnego obrotu stada  oraz metodami weryfikacji poprawności wyliczeń. Poprawnie sporządzony obrót stada daje informację o niezbędnej  ilości stanowisk poszczególnych grup technologicznych zwierząt w gospodarstwie, pozwala wyliczyć bazę paszową dla produkcji zwierzęcej oraz pojemność zbiorników do przechowywania odchodów zwierząt itd. Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań prowadzącemu za pomocą czatu.

 

Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę e-CDR pod adresem: https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/

Instrukcja zapisów znajduje się na stronie internetowej: https://kalendarz.cdr.gov.pl/index.php/s/SH9ZtRLbLBraECG


O uczestnictwie w szkoleniu decyduje terminowe dopełnienie zgłoszenia, a w przypadku dużej liczby chętnych kolejność zgłoszeń.

Rekrutacja prowadzona będzie do dnia 14.11.2022 r.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na platformie szkoleniowej, o przyjęciu na webinarium będzie decydować kolejność zgłoszeń. Do udziału w szkoleniu wymagany jest indywidualny adres poczty elektronicznej. Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają przed szkoleniem link z indywidualnym dostępem do szkolenia.

 

Osoby do kontaktu:

W sprawach merytorycznych:

Rafał Galiak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Joachim Kempka, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

W sprawach organizacji i rekrutacji:

Dorota Migocka  ZMiDZ, tel. 12 424 05 54, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W sprawach technicznych:

Bartłomiej Mitka – ZPiW, tel. 12 424 05 40, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Krzysztof Kucia – ZPiW, tel. 12 424 05 02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Piotr Tatar – ZPiW, tel. 12 424 05 02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Do pobrania:

program szkolenia