Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje w dniu 15 listopada 2022 roku webinarium pt. „Gatunki drzew i krzewów owocowych do uprawy w ogrodach przydomowych”.

Szkolenie adresowane jest do specjalistów i doradców zatrudnionych w ośrodkach doradztwa rolniczego. Do udziału w szkoleniu zaproszone są w szczególności osoby odpowiedzialne za wspieranie działań na rzecz poprawy estetyki i zachowania dziedzictwa kulturowego obszarów wiejskich.

Celem szkolenia jest przybliżenie odbiorcom wiedzy dotyczącej doboru drzew i krzewów owocowych do uprawy w ogrodach przydomowych. Wśród poruszanych zagadnień omówione zostaną również kwestie dotyczące jakości materiału szkółkarskiego.

Uczestnik szkolenia nabędzie wiedzę dotycząca:
•   Doboru odmian drzew i krzewów owocowych do warunków glebowych.
•   Cech materiału szkółkarskiego dobrej jakości.


Rejestracja na szkolenie odbywa się w terminie do 10.11.2022 roku poprzez platformę eCDR pod adresem: https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/.


O uczestnictwie w kształceniu decyduje terminowe dopełnienie zgłoszenia, a w przypadku dużej liczby chętnych kolejność zgłoszeń.
Udział w zajęciach dydaktycznych jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

Osoby do kontaktu:

w sprawach merytorycznych szkolenia:
Malwina Kamińska – DROW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w sprawach organizacji i rekrutacji:,
Dorota Migocka – ZMiDZ, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 12 424 05 54

w sprawach technicznych:
Krzysztof Kucia – ZPW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 12 424 05 02
Bartłomiej Mitka – ZPW, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 12 424 05 40
Piotr Tatar – ZPW, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 12 424 05 02


Do pobrania:

- Harmonogram