Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje w dniach 1-2 grudnia 2022 r.  szkolenie pt. „Kobieta na wsi – możliwości rozwoju i samorealizacji”. Szkolenie adresowane jest do doradców zatrudnionych w ośrodkach doradztwa rolniczego.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc do udziału w szkoleniu zapraszamy po jednej osobie z każdego wojewódzkiego ośrodka doradztwa rolniczego.

W ramach szkolenia uczestnicy zapoznają się między innymi z:

  1. Wynikami z realizacji projektu Erasmus + Zielona Przedsiębiorczość Młodych Kobiet (Young Woman Green Entrepreneurs), YOU_WEEN!
  2. Życiem i działalnością przedsiębiorczych kobiet, jako inspiracja dla młodych kobiet w ramach wystawy o Helenie Rubinstein oraz POWERBANK/Siła.
  3. Prelekcjami zaproszonych gości nt. kobiecej przedsiębiorczości na obszarach wiejskich  w takcie panelu: Kobieta na wsi – możliwości rozwoju i samorealizacji
  4. Przykładem działalności prowadzonej przez kobiety na obszarach wiejskich w Zagrodzie  na Jędrzejkówce w trakcie wizyty studyjnej w Laskowej.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu w szkoleniu rejestrują się poprzez platformę e-CDR do 25 listopada pod adresem: https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia

Uczestnicy otrzymają Zaświadczenie o uczestniczeniu w szkoleniu.

Udział w zajęciach dydaktycznych dla doradców ODR jest bezpłatny. Koszt noclegu 90 zł, śniadania 30 zł i kolacji 38 zł.

 

 Osoby do kontaktu:

w sprawach merytorycznych szkolenia:

Karolina Boba - DROW e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w sprawach organizacji i rekrutacji:

Magdalena Hojniak  - ZMiDZ e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

w sprawach technicznych:

Piotr Tatar – ZPW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 12 424 05 02
Krzysztof Kucia – ZPW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 12 424 05 02

W załączeniu:

• Harmonogram szkolenia

 

Wydarzenie upowszechniające wyniki projektu YOU_WEEN!

 

 

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

Więcej informacji na temat projektu;: www.youween.eu/pl

 

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Chcesz być na bieżąco? Śledź nas na: FacebookLinkedInInstagram

 

Serdecznie zapraszamy!