Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje w dniu 12.12.2022 roku webinarium pt. „Zadrzewienia śródpolne i ich funkcja w ochronie zasobów wodnych i kształtowaniu krajobrazu rolniczego”. Szkolenie adresowane jest do specjalistów i doradców zatrudnionych w ośrodkach doradztwa rolniczego. Do udziału w szkoleniu zaproszone są w szczególności osoby zainteresowane zasadami tworzenia zadrzewień śródpolnych oraz ich rolą w ochronie zasobów wodnych i kształtowaniu krajobrazu rolniczego.

Celem szkolenia jest przybliżenie odbiorcom wiedzy dotyczącej roli zadrzewień śródpolnych w ochronie zasobów wodnych i kształtowaniu krajobrazu rolniczego. Wśród poruszanych zagadnień omówione zostaną również kwestie dotyczące składu gatunkowego zadrzewień śródpolnych.

Rejestracja na szkolenie odbywa się w terminie do 7.12.2022 roku poprzez platformę eCDR pod adresem: https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/. O uczestnictwie w kształceniu decyduje terminowe dopełnienie zgłoszenia, a w przypadku dużej liczby chętnych kolejność zgłoszeń.

Udział w zajęciach dydaktycznych jest bezpłatny.

 

Osoby do kontaktu:

w sprawach organizacji i rekrutacji:

Dorota Migocka – ZMDiDZ, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w sprawach merytorycznych szkolenia:

Malwina Kamińska – DROW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w sprawach technicznych i dostępności do platformy:

Bartłomiej Mitka – ZPW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Piotr Tatar – ZPW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Krzysztof Kucia – ZPW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Załącznik:

Harmonogram