Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie informuje, że w dniu 23.02.2023 roku organizuje szkolenie nt.  Integrowana Produkcja Roślin - zasady certyfikacji, na które serdecznie zapraszamy doradców zajmujących się tą tematyką. Szkolenie odbędzie się w formie stacjonarnej w CDR/Kraków.  

 

Szkolenie ma na celu pokazanie czym jest system jakości - Integrowana Produkcja Roślin.

W ramach tego szkolenia zostaną przedstawione zasady certyfikacji w oparciu o przykładowe metodyki. Przedstawiciel PIORiN przedstawi w jaki sposób jest prowadzony nadzór nad tym systemem oraz jak wygląda kontrola u rolnika. W trakcie szkolenia zostaną również omówione zasady uczestnictwa w Ekoschemacie - Prowadzenie produkcji roślinnej w systemie Integrowanej Produkcji Roślin. Doradcy, którzy wezmą udział w szkoleniu będą mieli możliwość zapoznania się z tym jak przebiega proces certyfikacji i jakie ma obowiązki rolnik.

 

 Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę e-CDR pod adresem:

https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/
Instrukcja zapisów znajduje się na stronie internetowej:
https://kalendarz.cdr.gov.pl/index.php/s/SH9ZtRLbLBraECG

O uczestnictwie w szkoleniu decyduje terminowe dopełnienie zgłoszenia, a w przypadku dużej liczby chętnych kolejność zgłoszeń.

Rekrutacja prowadzona będzie do dnia 20.02.2023 r.

Koszty dydaktyczne pokrywa CDR O/Kraków, uczestnicy pokrywają jedynie koszty socjalne.

 

Pakiet podstawowy w cenie 15 zł:

- serwis kawowy

 

Pakiet rozszerzony w cenie  55 zł;

- serwis kawowy

- obiad

 

Osoby do kontaktu:

 

W sprawach merytorycznych:

Rafał Galiak, tel 12-424-05-07 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Joachim Kempka, tel 12-424-05-07  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

 

W sprawach organizacji i rekrutacji:

Magdalena Hojniak, tel 12-424-05-24 e-mail: m.hojniakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Do pobrania:

program szkolenia