Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie informuje, że planowane na 14 maja 2023 r. (niedziela) szkolenie uzupełniające pn.: "Doradztwo dotyczące środków ochrony roślin" przeznaczone dla osób chcących przedłużyć ważność zaświadczenia uprawniającego do sprzedawania środków ochrony roślin lub prowadzenia doradztwa w tym zakresie zostaje odwołane.

 

Tematyka zajęć zgodna jest z obowiązującymi przepisami. Uczestnicy otrzymają zaświadczenie ważne przez 5 lat.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie ul. Meiselsa 1, 31-063 Kraków, od 9.00 do 16.30.


Należność za udział w szkoleniu 300 zł/ brutto. 

Płatności należy dokonać przelewem na konto:
Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie O/ Kraków, ul. Meiselsa 1, 31-063 Kraków;                                                                                                      
BGK nr: 53 1130 1150 0012 1244 9920 0004 
z dopiskiem „Ś.O.R. uzupełniające” i podaniem nazwiska uczestnika do dnia 10.05.2023 r. Brak możliwości uiszczenia opłaty gotówką w dniu egzaminu.

 

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o przesłanie karty zgłoszenia (w załączeniu) w formie skanu lub zdjęcia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ilość uczestników szkolenia jest ograniczona (30 osób w grupie), warunkiem wpisania na listę uczestników jest przesłanie poprawnie wypełnionej karty zgłoszenia (decyduje kolejność zgłoszeń) oraz dokonanie przelewu w określonym terminie.

 

Zgłoszenia i szczegółowe informacje:
Andżelika Wdowicz - Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich
tel.: 12/ 424 05 25
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:
- Karta zgłoszenia uczestnictwa
- Harmonogram