Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie informuje, że w dniu 14.06.2023 roku organizuje szkolenie nt.  „Modernizacja gospodarstw rolnych - obszar D”. Na szkolenie serdecznie zapraszamy doradców zajmujących się pomocą rolnikom w wypełnianiu dokumentów aplikacyjnych. Szkolenie odbędzie się w formie zdalnej (za pomocą aplikacji Microsoft Teams).

Podczas szkolenia omówione zostaną zasady ubiegania się o przyznanie pomocy oraz najczęściej popełniane błędy przy realizacji działania „Modernizacja gospodarstw rolnych - obszar D”. Cześć merytoryczną poprowadzą pracownicy Centrum Doradztwa Rolniczego O/Kraków oraz pracownicy Agencji Restrukturyzacji  i Modernizacji Rolnictwa. W trakcie zajęć będzie możliwość zadawania pytań.

Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę e-CDR pod adresem:

https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/

Instrukcja zapisów znajduje się na stronie internetowej:

https://kalendarz.cdr.gov.pl/index.php/s/SH9ZtRLbLBraECG

Rekrutacja prowadzona będzie do dnia 12.06.2023 r.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na platformie szkoleniowej, o przyjęciu na webinarium będzie decydować kolejność zgłoszeń. Do udziału w szkoleniu wymagany jest indywidualny adres poczty elektronicznej. Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają przed szkoleniem link z indywidualnym dostępem do szkolenia.

Osoby do kontaktu:

W sprawach merytorycznych:

Rafał Galiak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Joachim Kempka, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

 

W sprawach organizacji i rekrutacji:

Dorota Migocka, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W sprawach technicznych:

Bartłomiej Mitka – ZPiW, tel. 12 424 05 40, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Krzysztof Kucia – ZPiW, tel. 12 424 05 02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Piotr Tatar – ZPiW, tel. 12 424 05 02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Do pobrania:

program szkolenia