Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza na szkolenie pt. „Powiązania strukturalne pomiędzy EFS, EFRR oraz EFRROW w aspekcie rozwoju obszarów wiejskich” skierowane do doradców i specjalistów Wojewódzkich Ośrodków Doradztwa Rolniczego.

Głównym celem szkolenia jest przekazanie doradcom rolnym wiedzy z zakresuplanowanego budżetu Unii Europejskiej na lata 2014-2020, a szczególnie zadań i działań w tym okresie w ramach poszczególnych funduszy europejskich funkcjonujących w Polsce. Tematem przewodnim zajęć będzie  przedstawienie najnowszej wiedzy z zakresu planowanego Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, Europejskiego Funduszy Rozwoju Regionalnego oraz Europejskiego Funduszu Społecznego. Warto wspomnieć, iż wiele tematów jest nadal uszczegóławianych w aspekcie wyżej wymienionych funduszy, niemniej jednak na podstawie istniejących dokumentów oraz konsultacji społecznych większość z nich ma już swój nakreślony ramowy charakter. Uczestnicy szkolenia zapoznają się również ze zmianami w przyszłym systemie funkcjonowania wyżej wymienionych funduszy w stosunku do okresu obecnego.

Szkolenie odbędzie się w dniach 28-29.11.2013 r. w Oddziale CDR w Krakowie, ul. Meiselsa 1, 31-135 Kraków. Rozpoczęcie szkolenia 28.11.2013 r. o godz. 11:30. Część merytoryczna szkolenia jest bezpłatna dla pracowników WODR. Odpłatność za część socjalną wynosi 180 zł.

Doradców, którzy są zainteresowani udziałem w niniejszym szkoleniu prosimy o przesłanie wypełnionych kart zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu oraz informacji o uczestniku mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr faxu: 12 424 05 05 lub pocztą tradycyjną w terminie do 26 listopada 2013 roku.

Do pobrania:
Harmonogram
Karta zgłoszenia
Informacja o uczestniku