Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje w dniu 17 marca br. szkolenie pn. "Płatności obszarowe i rolnośrodowiskowe 2014 (oraz wybrane działania PROW 2014-2020)".  Jest ono skierowane do doradców rolnych z prywatnych i państwowych jednostek doradczych.

Szkolenie nie wymaga od uczestnika szczególnych kompetencji, uczestnik musi jedynie posiadać podstawowe umiejętności z zakresu dopłat bezpośrednich.
Celem szkolenia jest doskonalenie zawodowe doradców rolnych dotyczące sprawnego wypełniania wniosków w ramach systemów wsparcia bezpośredniego. W trakcie szkolenia uczestnicy zapoznają się z kryteriami dostępu do tego działania jak również ze zmianami. Ponadto w trakcie szkolenia zostaną zaprezentowane wybrane działania z PROW 2014-2020.

Koszt szkolenia dla doradców państwowych jednostek doradczych wynosi 32 zł brutto i obejmuje tylko koszty serwisu kawowego i obiadu; natomiast dla prywatnych doradców rolnych jest powiększony o koszty dydaktyczne i wynosi 92 zł brutto.

informujemy, że istnieje możliwość rezerwacji noclegu w dniu poprzedzającym szkolenie w cenie 60 zł/os.

Kartę zgłoszenia oraz informację o uczestniku (do pobrania poniżej) prosimy przesłać pod nr faxu: 12 424 05 05 lub mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną na adres CDR Oddział w Krakowie;  ul. Meiselsa 1; 31-063 Kraków do 13 marca2014 r.

Osoby do kontaktu:
- w sprawie organizacji i rekrutacji:

Grzegorz Dziedzic - Zespół Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego
tel. 12 424 05 06; e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- w sprawach merytorycznych szkolenia:

Galiak Rafał –Jednoosobowe Stanowisko ds. Ekonomiki i Organizacji Produkcji Rolnej
tel. 12 424 05 07; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:
•  program szkolenia
•  karta zgłoszenia uczestnictwa
•  informacja o uczestniku