Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie w okresie kwiecień/maj 2014 rorganizuje szkolenie podstawowe pn.: "Doradztwo dotyczące środków ochrony roślin" przeznaczone dla osób zamierzających sprzedawać środki ochrony roślin. Posiadanie ważnego zaświadczenia o ukończeniu szkolenia jest warunkiem wymaganym od osób sprzedających środki ochrony roślin. 

 Tematyka zajęć zgodna jest z obowiązującymi w tym względzie przepisami. Po zdaniu egzaminu w formie testu, uczestnicy otrzymują zaświadczenie ważne przez 5 lat. Szkolenie odbędzie się po uzyskaniu ekonomicznie uzasadnionej liczby uczestników, w siedzibie Centrum Doradztwa Rolniczego w Krakowie przy ul. Meiselsa 1. Czas trwania szkolenia: 3 dni. Zajęcia odbywają się w cyklu: sobota – niedziela – niedziela, początek od godz. 8:00. 

Dla osób dojeżdżających z większych odległości istnieje możliwość wcześniejszego zamówienia noclegu w pokojach gościnnych Centrum, w cenie 60 zł/osoba/noc. Należność za udział w szkoleniu 650 zł/ brutto (dydaktyka w tym zajęcia praktyczne, egzamin, posiłki), można uregulować przelewem przed rozpoczęciem szkolenia na konto Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie O/ Kraków, 31-063 Kraków, ul. Meiselsa 1; BGK nr: 53 1130 1150 0012 1244 9920 0004 z dopiskiem „Ś.O.R. podstawowe” i podaniem nazwisk uczestników lub gotówką w pierwszym dniu szkolenia. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny jak poniżej. 

Zgłoszenia i szczegółowe informacje: 

Zespół Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego 

Teresa Sędzik; 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: 12/ 424 05 54

faks: 12/ 424 05 05

 

Do pobrania:

karta zgłoszenia uczestnika