Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje w dniach 23-25.06.2014 r. szkolenie pn. "Planowanie rozwoju gospodarstwa rolnego". Szkolenie jest skierowane do doradców zatrudnionych w państwowych i prywatnych jednostkach doradczych.

Głównym celem szkolenia jest nabycie wiedzy i umiejętności w zakresie sporządzania analizy ekonomicznej oraz opracowania planu rozwoju gospodarstw rolnego, a także zapoznanie uczestników z instrumentami wspomagającymi proces zarządzania gospodarstwem rolnym. W trakcie szkolenie przewidziana jest wizyta w gospodarstwie rolnym. Uczestnik powinien posiadać podstawową wiedzę z zakresu ekonomii rolnictwa.

Szkolenie odbędzie się  w siedzibie CDR Oddział w Krakowie ul. Meiselsa 1.

Koszt uczestnictwa w trzydniowym szkoleniu wynoszą:
- dla doradców zatrudnionych w WODR: 321 zł (koszty socjalne: wyżywienie, serwis kawowy, dwa noclegi);
- dla doradców prywatnych: 521 zł (koszty dydaktyczne 200 zł, koszty socjalne 321 zł - wyżywienie, serwis kawowy, dwa noclegi).

Uwaga:
Szkolenie będzie mogło być zrealizowane w przypadku, kiedy chęć uczestnictwa w nim wyrazi co najmniej 20 osób. W związku z powyższym zwracamy się do wszystkich zainteresowanych z serdeczną prośbą o przesłanie wypełnionych kart  uczestnictwa w szkoleniu do dnia 17.06.2014 r.

Kartę zgłoszenia oraz informację o uczestniku (do pobrania poniżej) prosimy przesłać pod nr faxu: 12 424 05 05 lub mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną.

Osoba do kontaktu:

- w sprawach merytorycznych szkolenia:
Rafał Galiak,
tel. 12 424 05 07, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- w sprawie organizacji i rekrutacji:
Grzegorz Dziedzic
tel. 12 424 05 06, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania: