Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje w terminie 25 luty - 22 marca 2013 roku, w oparciu o platformę szkoleniową CDR O/Kraków szkolenie internetowe nt. "Wprowadzenie do metodyki budowy sieciowych produktów turystyki wiejskiej".

 

Do wzięcia udziału w seminarium zapraszamy nauczycieli szkół rolniczych, którzy interesują się rozwojem obszarów wiejskich, zwłaszcza rozwojem turystyki na obszarach wiejskich. Samokształcenie ma na celu przybliżenie problematyki budowy sieciowych produktów turystyki wiejskiej i ich roli w rozwoju obszarów wiejskich.

Uczestnictwo w samokształceniu kierowanym jest bezpłatne.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu proszone są o przesłanie do dnia 10 stycznia 2013 r. Karty zgłoszenia uczestnictwa oraz Informacji o uczestniku (do pobrania poniżej) faxem pod numer 12 424 05 05 lub e-mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje w sprawie rekrutacji:
Grzegorz Dziedzic,
Zespół Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego
tel. 12 424 05 06; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opieka merytoryczna:
Leszek Leśniak
Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich
tel. 12 424 05 03, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

do pobrania: