Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza na szkolenie pt. "Płatności bezpośrednie po roku 2014 – zazielenienie", które odbędzie się w dniu 13 października 2014 roku w siedzibie CDR Oddział w Krakowie przy ul. Meiselsa 1.

Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy doradcom terenowym o wymaganiach stawianych rolnikom ubiegającym się o płatność obszarową i płatność z tytułu realizacji praktyk rolniczych korzystnych dla klimatu i środowiska, czyli tzw. płatność na zazielenienie. Ponadto zostaną przekazane informacje na temat naliczania przyszłych dopłat bezpośrednich.
Szkolenie skierowane jest do doradców zajmujących się wypełnianiem wniosków obszarowych dla rolników.
Uczestnik szkolenia pokrywa tylko koszt serwisu kawowego 20 zł, zainteresowani mogą skorzystać z obiadu w cenie 24 zł.
Należność za usługi socjalne związane z uczestnictwem w szkoleniu należy przekazać na nasze konto:
PL 53 1130 1150 0012 1244 9920 0004
zgodnie z otrzymanym rachunkiem po zakończeniu szkolenia.
Wypełnione karty zgłoszeń oraz informacje o uczestniku prosimy nadsyłać drogą pocztową, faksem lub na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 8 października br.
O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacje w sprawie rekrutacji:

Grzegorz Dziedzic
Zespół Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego
tel.: 12 424 05 06, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
fax: 12 424 05 05

Opieka merytoryczna nad szkoleniem:
Joachim Kempka
Systemy Produkcji Rolnej
tel.: 12 424 05 07, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:
Harmonogram szkolenia
Karta zgłoszenia uczestnictwa
Informacja uczestnika