Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje w terminie 15-22 marca 2013 roku, w oparciu o platformę szkoleniową CDR O/Kraków seminarium internetowe nt. "Animatorzy-opiekunowie wsi - innowacyjne wsparcie dla rozwoju lokalnych społeczności konkretnej miejscowości".

Do wzięcia udziału w seminarium zapraszamy doradców pracujących w wojewódzkich ośrodkach doradztwa rolniczego, którzy interesują się rozwojem obszarów wiejskich.

Samokształcenie ma na celu zapoznanie doradców pracujących w Wojewódzkich Ośrodkach Doradztwa Rolniczego, zajmujących się problematyką rozwoju obszarów wiejskich, z ideą budowy i funkcjonowania systemu animatorów-opiekunów wsi, z problematyką animacji wiejskich społeczności i różnorodnymi podejściami, które opierają się na partycypacji mieszkańców dla rozwoju wsi.

Uczestnictwo w samokształceniu kierowanym jest bezpłatne.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w seminarium proszone są o przesłanie do dnia 28 lutego 2013 r. Karty zgłoszenia uczestnictwa oraz Informacji o uczestniku (do pobrania poniżej) faxem pod numer 12/424 05 05 lub e-mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do pobrania:

Harmonogram; 
Karta zgłoszenia uczestnictwa; 
Informacja o uczestniku. 

Informacje w sprawie rekrutacji, O/Kraków: 

Grzegorz Dziedzic, 
Zespół Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego 
tel. 12 424 05 06; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Opieka merytoryczna nad seminarium, CDR O/Kraków: 
Leszek Leśniak tel. 12 424 05 03, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich