Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie organizuje w dniach 17 – 19 czerwca 2013 roku szkolenie dla Lokalnych Grup Działania na temat: „Metodyka budowy oddolnych zintegrowanych strategii rozwoju obszaru z wykorzystaniem wsparcia z wielu funduszy”.

Szkolenie będzie miało charakter metodyczny, przygotowujący Lokalne Grupy Działania do opracowania planu strategicznego zgodnie z uniwersalnymi zasadami zarządzania rozwojem obszaru. Program szkolenia będzie realizowany poprzez wykłady i zajęcia praktyczne.

Zajęcia praktyczne  będą prowadzone metodami aktywnymi co pozwoli uczestnikom nabyć umiejętności niezbędne przy organizowaniu i realizacji  procesu budowania planu strategicznego dla obszaru LGD.

W celu uzyskania jak najlepszych efektów edukacyjnych,  jego uczestnicy na dwa dni przed rozpoczęciem zajęć otrzymają materiały z którymi powinni się zapoznać, co umożliwi pełne skorzystanie z oferowanego programu. Integralną częścią informacji o organizowanym szkoleniu jest szczegółowy program (w załączeniu), który pozwoli Państwu poznać zakres tematyczny poszczególnych zajęć.

Jesteśmy przekonani, że uczestnicy szkolenia poznając od strony teoretycznej i praktycznej zasady budowania planu strategicznego rozwoju obszaru nabędą kompetencje, które ułatwią im, po ukazaniu się aktów prawnych na lata 2014 – 2020 opracowanie strategii dla obszaru swojej LGD.

Koszt uczestnictwa w trzydniowym szkoleniu obejmujący - 2 noclegi w pokojach 2-3 osobowych o standardzie ***, wyżywienie, materiały szkoleniowe, koszty dydaktyczne - wyniesie ok. 686,00 zł netto (796,28 zł brutto) – licząc 25 uczestników szkolenia.

Składniki kosztorysu na 1 osobę przy założeniu 25 uczestników:

 

                                                  Koszt netto zł              Koszt brutto zł

Noclegi                                              160,00                         172,80

Wyżywienie                                        156,00                        168,48

Materiały szkoleniowe                           30,00                          37,00

Koszty dydaktyczne                            340,00                        418,00


Uwaga:

Szkolenie będzie mogło być zrealizowane w przypadku, kiedy chęć uczestnictwa w nim wyrazi co najmniej 25 osób. W związku z powyższym zwracamy się do tych z Państwa, którzy są zainteresowani szkoleniem z serdeczną prośbą o przesłanie wypełnionych kart  uczestnictwa w szkoleniu w terminie do 5 czerwca 2013 roku.

Po upływie tego terminu (w dniu 10 czerwca 2013) wszystkim zainteresowanym udziałem w szkoleniu potwierdzimy drogą e-mail aktualność naszej oferty oraz podamy numer konta, na które po zrealizowanym szkoleniu należy dokonać wpłaty należności za szkolenie.

Zajęcia realizowane będą w CDR O/Kraków; ul Meiselsa 1; Kraków.

Kartę zgłoszenia oraz informację o uczestniku (do pobrania poniżej) prosimy przesłać pod nr faxu: 12 424 05 05 lub mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną na adres CDR Oddział w Krakowie;  ul. Meiselsa 1; 31-063 Kraków do 5 czerwca 2013 r

Osoby do kontaktu:

- w sprawach organizacji i rekrutacji:

Jadwiga Nowakowska – Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich

tel. 12 424 05 25; e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- w sprawach merytorycznych szkolenia:

dr. Leszek Leśniak – Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich

tel. 12 424 05 03; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Do pobrania:

-szczegółowy program szkolenia

-karta zgłoszenia uczestnictwa

-informacja o uczestniku