Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu internetowym p.t. „Finanse przedsiębiorcy wiejskiego: biznesplan, analiza finansowa, źródła finansowania działalności”.

Szkolenie w szczególności adresowane jest do prywatnych doradców rolniczych oraz rolników i innych mieszkańców obszarów wiejskich zainteresowanych przedsiębiorczością i dywersyfikacją własnych dochodów.


Będzie ono realizowane w dwóch edycjach:
• 26 luty - 27 marca 2018 roku (I edycja)
• 15 marzec - 16 kwietnia 2018 roku (II edycja)

Głównym celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy i umiejętności z zakresu finansów przedsiębiorstwa wiejskiego (m.in. tworzenie biznesplanu; analiza finansowa; możliwości finansowania firmy, w tym poprzez środki wspólnotowe; ocena racjonalności przedsięwzięć gospodarczych).
Koszt uczestnictwa w szkoleniu internetowym wynosi 30 zł.

Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem , bardzo prosimy o wpłatę  30 zł na rachunek bankowy podany poniżej:

---

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie

ul. Meiselsa 1, 31-063 Kraków

Nr rachunku: 53 1130 1150 0012 1244 9920 0004

W tytule przelewu wpisując: FINANSE

---

Rekrutacja będzie prowadzona w systemie ciągłym do 30 marca 2018 r. Informacja o uruchomieniu kształcenia zostanie przesłana pocztą elektroniczną na wskazany przez uczestnika adres.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie karty zgłoszenia uczestnictwa mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną do Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie, ul. Meiselsa 1, 31-063 Kraków.

Osoby biorące udział w szkoleniu zobowiązane są do posiadania indywidualnego konta poczty elektronicznej. Jedyną aplikacją konieczną do korzystania z narzędzia szkoleniowego jest przeglądarka internetowa. Tematyczne materiały szkoleniowe udostępnione zostaną bowiem zalogowanym uczestnikom za pomocą platformy szkoleniowej CDR O/Kraków www.cdrkursy.edu.pl.
Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest uzyskanie minimum 60% sumy punktów za testy rozwiązywane w ramach szkolenia.

Osoby do kontaktu

W sprawach merytorycznych:
Mateusz Grojec
Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich
tel. 12 424 05 25
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacje w sprawie rekrutacji:
Grzegorz Dziedzic
Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego
tel. 12 424 05 06, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W sprawach technicznych w tym obsługi internetowej:
Bartłomiej Mitka
Zespół Promocji i Wydawnictw
tel. 12 424 05 40, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:
- karta zgłoszenia
- harmonogram