Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza doradców z WODR, Izb Rolniczych oraz prywatnych podmiotów doradczych na szkolenie na temat: Zasady wypełniania wniosku o przyznanie płatności w ramach systemów wsparcia bezpośredniego oraz płatności w ramach wybranych działań PROW 2014-2020 na rok 2018. Szkolenie odbędzie się w terminie 27-28 marca br.

UWAGA!
Osoby zainteresowane szkoleniem mogą zapisywać się na jeden lub dwa dni szkolenia

Osoby posiadające uprawnieni do aplikacji e-WniosekPlus zapraszamy na pierwszy dzień szkolenia, podczas którego zostaną omówione zasady ubiegania się o płatności bezpośrednie na rok 2018, zmiany w przepisach oraz zostanie zaprezentowana aplikacja e-WniosekPlus.

Osoby, które chcą uzyskać uprawnienia do obsługi aplikacji e-WniosekPlus lub uczestniczyć w warsztatach wypełniania wniosku za pomocą aplikacji e-WniosekPlus, zapraszamy na szkolenie dwudniowe. W drugim dniu szkolenia zostaną przedstawione zasady bezpieczeństwa dotyczące Systemu Zarzadzania Bezpieczeństwem Informacji i przeprowadzone warsztaty na wersji demo aplikacji e-WniosekPlus. Szkolenie dwudniowe będzie kończyło się testem sprawdzającym wiedzę zdobytą w trakcie szkolenia.

Po ukończeniu dwudniowego szkolenia uczestnicy będą mogli złożyć wniosek o nadanie loginu i hasła do obsługi aplikacji e–WniosekPlus i być wpisani na listę osób uprawnionych do obsługi aplikacji e-Wniosek.

Na szkolenie prosimy o zabranie laptopów.

Obowiązkowy koszt szkolenia dwudniowego - 55zł.
Obowiązkowy koszt szkolenia jednodniowego - 45 zł (koszty organizacyjne, materiały szkoleniowe, sala, serwisy kawowe).

Pozostałe koszty zostaną wyliczone na podstawie kart zgłoszenia (nocleg, śniadanie, obiad, kolacja), zgodnie z cennikiem CDR:
wyżywienie: śniadanie - 19 zł, obiad - 25 zł, kolacja -19 zł;
noclegi w pokoju 2-osobowym: Pracownicy WODR - 60 zł/os-noc; Pozostałe osoby - 80 zł/os noc.

W przypadku finansowania szkolenia co najmniej w 70% ze środków publicznych usługa zwolniona z podatku VAT.
Ilość miejsc noclegowych jest ograniczona.

Osoba do kontaktu w sprawach rekrutacji/adres przesłania karty zgłoszenia:
Grzegorz Dziedzic
tel. 12 424-05-06
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoby do kontaktu w sprawach merytorycznych:
Rafał Galiak tel. 12-424-05-07 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Waldemar Gorajczyk  tel. 12 424-05-20 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

karta zgłoszenia uczestnictwa