Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje w terminie 19 kwietnia – 18 czerwca 2018 r. szkolenie internetowe pt. „Marketing bezpośredni - jak skutecznie prowadzić sprzedaż konsumentom końcowym artykułów rolno-spożywczych?”

Do udziału w szkoleniu serdecznie zapraszamy doradców zatrudnionych w Ośrodkach Doradztwa Rolniczego zajmujących się tematyką rozwoju obszarów wiejskich oraz przedsiębiorczością.
Głównym celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z czynnikami ułatwiającymi prowadzenie efektywnej sprzedaży bezpośredniej artykułów rolno – spożywczych oraz zapewniającymi satysfakcjonującą obsługę klienta.

Profesjonalna obsługa klienta to odpowiednia postawa sprzedawcy i zastosowanie właściwych technik sprzedaży. Nie była by ona możliwa jednak, gdyby sprzedawca nie zadbał również o planowanie biznesowe, określenie kanałów dystrybucji, dobór, pakowanie i odpowiednie wyeksponowanie towarów w miejscu sprzedaży (tzw. merchandising) oraz właściwe określenie ceny sprzedawanych dóbr.
Uczestnikom szkolenia zostanie przekazana więc wiedza z zakresu marketingu bezpośredniego. Zapoznają się też z mechanizmami decydującymi o zachowaniu klienta, metodami wywierania wpływu na podejmowanie decyzji, jak i sposobami kształtowania odpowiedniego wizerunku osoby obsługującej klienta. Przypomniane zostaną im również podstawowe formy sprzedaży artykułów rolno-spożywczych możliwe do wykorzystania przez rolnika na gruncie regulacji krajowych.
Udział w szkoleniu internetowym jest bezpłatny.
Doradców zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie karty zgłoszenia uczestnictwa mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną do Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie, ul. Meiselsa 1 31-063 Kraków.
Rekrutacja będzie prowadzona do 16 kwietnia 2018 r.
Uczestnicy szkolenia zobowiązani są do posiadania indywidualnego konta poczty elektronicznej. Jedyną aplikacją konieczną do korzystania z narzędzia szkoleniowego jest przeglądarka internetowa.
Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest uzyskanie minimum 60% sumy punktów za testy rozwiązywane w ramach szkolenia oraz aktywność na forum przejawiająca ustosunkowaniem się do zaproponowanych przez opiekuna szkolenia tematów.

Osoby do kontaktu
W sprawach merytorycznych:
Mateusz Grojec
Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich
tel. 12 424 05 25
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacje w sprawie rekrutacji:
Teresa Sędzik
Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego
tel. 12 424 05 54
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W sprawach technicznych w tym obsługi internetowej:
Bartłomiej Mitka
Zespół Promocji i Wydawnictw
tel. 12 424 05 40
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:
- karta zgłoszenia
- harmonogram