Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje w terminie 23.04-30.05.2018 r. szkolenie internetowe pt. „Efektywne wykorzystanie innowacyjnych metod w zakresie gospodarki wodnej na obszarach wiejskich”.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy doradców prywatnych zainteresowanych tematyką szkolenia oraz zajmujących się tematyką rozwoju obszarów wiejskich.

Celem szkolenia jest przedstawienie metod w zakresie efektywnego wykorzystania gospodarki wodnej jako czynnika rozwoju rolnictwa, środowiska i obszarów wiejskich. Omawiane będą m.in.:
- zasoby wodne a rozwój terenów wiejskich,
- potrzeby wodne rolnictwa, zaspokojenie potrzeb rolnictwa i środowiska przyrodniczego,
- techniczne i nietechniczne metody retencjonowania wody, znaczenie dla produkcji rolnej
i rozwoju obszarów wiejskich,
- rola urządzeń melioracji wodnych w rolnictwie i środowisku przyrodniczym,
- pozarolnicze możliwości wykorzystania cieków i zbiorników wodnych,
- aktualne wyzwania rozwoju obszarów wiejskich w Polsce, w świetle zmian klimatycznych i doświadczeń międzynarodowych,
- naturalne metody retencjonowania wody.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu internetowym wynosi 30 zł.
Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem, bardzo prosimy o wpłatę 30 zł na rachunek bankowy podany poniżej:
---
Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie
ul. Meiselsa 1, 31-063 Kraków
Nr rachunku: 53 1130 1150 0012 1244 9920 0004
W tytule przelewu wpisując: WODA
---
Rekrutacja będzie prowadzona w systemie ciągłym do 20 kwietnia 2018 r. Informacja o uruchomieniu kształcenia zostanie przesłana pocztą elektroniczną na wskazany przez uczestnika adres.
Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie karty zgłoszenia uczestnictwa mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faxem na nr 12 425 05 05

Osoby biorące udział w szkoleniu zobowiązane są do posiadania indywidualnego konta poczty elektronicznej. Jedyną aplikacją konieczną do korzystania z narzędzia szkoleniowego jest przeglądarka internetowa. Tematyczne materiały szkoleniowe udostępnione zostaną bowiem zalogowanym uczestnikom za pomocą platformy szkoleniowej CDR O/Kraków www.cdrkursy.edu.pl.
Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest uzyskanie minimum 60% sumy punktów za testy rozwiązywane w ramach szkolenia.

Osoby do kontaktu
W sprawach merytorycznych:
Waldemar Gorajczyk
Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich
tel. 12 424 05 20, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Łukasz Jawny
Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich
tel. 12 424 05 20, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje w sprawie rekrutacji:
Maria Szaszkiewicz
Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego
tel. 12 424 05 54, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W sprawach technicznych w tym obsługi internetowej:
Bartłomiej Mitka
Zespół Promocji i Wydawnictw
tel. 12 424 05 40, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:
- Harmonogram
- Karta zgłoszenia uczestnictwa