Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza doradców z WODR, Izb Rolniczych oraz prywatnych podmiotów doradczych na szkolenie na temat: Zasady wypełniania wniosku o przyznanie płatności w ramach systemów wsparcia bezpośredniego oraz płatności w ramach wybranych działań PROW 2014-2020 na rok 2018. Aplikacja eWniosekPlus. Szkolenie odbędzie się w terminie 18 kwietnia 2018.

Będzie to kontynuacja szkolenia, ale z zastosowania już pełnej wersji aplikacji eWniosekPlus z elementami EFA jak i płatności rolnośrodowiskowych, rolno-środowiskowo-klimatycznych oraz płatności w ramach rolnictwa ekologicznego.

Na szkolenie prosimy o zabranie laptopów.


Obowiązkowy koszt szkolenia jednodniowego - 45 zł (koszty organizacyjne, materiały szkoleniowe, sala, serwisy kawowe).
Pozostałe koszty zostaną wyliczone na podstawie kart zgłoszenia (nocleg, śniadanie, obiad, kolacja), zgodnie z cennikiem CDR: wyżywienie: śniadanie - 19 zł, obiad - 25 zł,
noclegi w pokoju 2-osobowym: Pracownicy WODR - 60 zł/os-noc; Pozostałe osoby - 80 zł/os noc.
W przypadku finansowania szkolenia co najmniej w 70% ze środków publicznych usługa zwolniona z podatku VAT.
Ilość miejsc na szkoleniu jest ograniczona do 50 uczestników.
W przypadku dużej liczby chętnych o uczestniczeniu będzie decydowała kolejność zgłoszenia.

Osoba do kontaktu w sprawach rekrutacji/adres przesłania karty zgłoszenia:
Grzegorz Dziedzic, tel. 12 424-05-06, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoby do kontaktu w sprawach merytorycznych:

Waldemar Gorajczyk, tel. 12 424-05-20, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Rafał Galiak, tel. 12-424-05-07, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:
- karta zgłoszenia
- harmonogram