Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje w terminie od dnia 3 września do 30 listopada 2018 roku szkolenie internetowe pt. „VATemecum doradcy rolnego online 2018”.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy doradców zatrudnionych w Wojewódzkich Ośrodkach Doradztwa Rolniczego zajmujących się tematyką rozwoju obszarów wiejskich oraz przedsiębiorczością.


>>> www.cdrkursy.pl <<<


Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Głównym celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy z zakresu przepisów prawnych regulujących funkcjonowanie podatku od towarów i usług w Polsce i zapoznanie ich z elementami konstrukcyjnymi podatku VAT oraz zasadami ewidencji podatku VAT w przedsiębiorstwach zlokalizowanych na obszarach wiejskich.

Tematyczne materiały szkoleniowe będą udostępnione na platformie szkoleniowej CDR o/Kraków www.cdrkursy.edu.pl wyłącznie zalogowanym uczestnikom. Będą oni mieli również możliwość kontaktu ze specjalistami CDR o/Kraków w ramach konsultacji drogą elektroniczną.

Login i hasło zostaną udostępnione uczestnikom po otrzymaniu potwierdzonej przez pracodawcę oraz podpisanej przez uczestnika karty zgłoszenia uczestnictwa.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesłać mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pod nr faxu: 12 424 05 05 lub pocztą tradycyjną.

O uczestnictwie w kształceniu decyduje dopełnienie kompletnego zgłoszenia. Rekrutacja będzie prowadzona do 27 sierpnia 2018 r.

Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest udzielenie minimum 60% sumy poprawnych odpowiedzi w testach zaliczeniowych występujących po modułach szkoleniowych.


Osoby do kontaktu:

w sprawach merytorycznych szkolenia:
Mateusz Grojec - Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich
tel. 12 424 05 25
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w sprawach organizacji i rekrutacji:
Teresa Sędzik - Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego
tel. 12 424 05 54
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Załącznik: 

- Karta zgłoszeń