Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie, w dniach 16, 23 i 24 listopada 2019 r. organizuje szkolenie podstawowe pn.: "Doradztwo dotyczące środków ochrony roślin" przeznaczone dla sprzedawców i doradców, którzy do tej pory nie uczestniczyli w szkoleniu podstawowym.

Posiadanie ważnego zaświadczenia o ukończeniu szkolenia jest warunkiem wymaganym od osób sprzedających lub doradzających w zakresie środków ochrony roślin.
Tematyka zajęć zgodna jest z obowiązującymi w tym względzie przepisami. Po zdaniu egzaminu w formie testu, uczestnicy otrzymują zaświadczenie ważne przez 5 lat.
Szkolenie odbędzie się w siedzibie Centrum Doradztwa Rolniczego w Krakowie przy ul. Meiselsa 1.
Czas trwania szkolenia: 3 dni. Zajęcia odbywają się w cyklu: sobota – sobota – niedziela, od godz. 8:00.
Dla osób dojeżdżających istnieje możliwość wcześniejszego zamówienia noclegu w pokojach gościnnych Centrum, w cenie 80 zł/osoba/noc.
Należność za udział w szkoleniu 450 zł/ brutto można uregulować gotówką w pierwszym dniu szkolenia lub przelewem na konto:
Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie O/ Kraków, 31-063 Kraków, ul. Meiselsa 1;
BGK nr: 53 1130 1150 0012 1244 9920 0004
z dopiskiem „Ś.O.R. podstawowe” i podaniem nazwiska uczestnika.
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie karty zgłoszenia (w załączeniu) na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faxem na nr 12 424 05 05 lub pocztą tradycyjną na adres firmy:
Centrum Doradztwa Rolniczego
ul. Meiselsa 1, 31-063 Kraków
Ilość uczestników szkolenia jest ograniczona, warunkiem wpisania na listę uczestników jest przesłanie poprawnie wypełnionej karty zgłoszenia, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia i szczegółowe informacje:
Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego.
Maria Szaszkiewicz
tel.: 12/ 424 05 54
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dorota Migocka
tel.: 12/ 424 05 54
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:
- Karta zgłoszenia uczestnictwa