Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje w dniu 08.10.2019 r. szkolenie pn. „Premia na rozpoczęcie działalności pozarolniczej” oraz „Modernizacja gospodarstw rolnych – w obszarze nawadniania w gospodarstwie”. Szkolenie jest skierowane do doradców państwowych i prywatnych jednostek doradczych.

Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy z zakresu pozyskania środków na rozwój małej przedsiębiorczości w ramach „Premii na rozpoczęcie działalności pozarolniczej” oraz bieżących informacji jak zrealizować inwestycję w ramach operacji „Modernizacja gospodarstw rolnych” – nawodnienia w gospodarstwie w ramach PROW 2014-2020. 

W trakcie szkolenia zostaną omówione podstawowe wymagania wodno-prawne dla rolników korzystających w wód.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie CDR Oddział w Krakowie ul. Meiselsa 1.

Koszt uczestnictwa w jednodniowym szkoleniu wynoszą:

- dla doradców zatrudnionych w WODR: 45 zł (koszty socjalne: wyżywienie, serwis kawowy);

- dla doradców prywatnych: 65 zł (koszty socjalne: wyżywienie, serwis kawowy, oraz usługa edukacyjna).

Uwaga:

Szkolenie będzie mogło być zrealizowane w przypadku, kiedy chęć uczestnictwa w nim wyrazi co najmniej 20 osób. W związku z powyższym zwracamy się do wszystkich zainteresowanych z serdeczną prośbą o przesłanie wypełnionych kart  uczestnictwa w szkoleniu do dnia 04.10.2019 r.

Kartę zgłoszenia oraz informację o uczestniku (do pobrania na stronie CDR) prosimy przesłać pod nr faxu: 12 424 05 05 lub mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną.

Osoby do kontaktu:

- w sprawach merytorycznych szkolenia:
Rafał Galiak, Joachim Kempka tel. 12 424 05 07

- w sprawie organizacji i rekrutacji:
Dorota Migocka tel. 12 424 05 54, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Dokumenty do pobrania: 

- karta zgłoszenia ODR

- karta zgłoszenia pozostali 

- harmonogram