Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje szkolenie internetowe pt. „Podstawy finansów i zarządzania w przedsiębiorstwach zlokalizowanych na obszarach wiejskich”. Dostęp do treści szkolenia będzie możliwy w okresie od 1 sierpnia do 20 grudnia br. Do udziału w seminarium zapraszamy doradców zatrudnionych w Wojewódzkich Ośrodkach Doradztwa Rolniczego zajmujących się tematyką rozwoju obszarów wiejskich oraz przedsiębiorczością.

 

Głównym celem szkolenia jest przekazanie doradcom rolnym wiedzy teoretycznej z zakresu podstaw finansów i zarządzania z naciskiem na tematykę obejmującą zakres funkcjonowania niewielkich przedsiębiorstw na obszarach wiejskich.

Szkolenie da uczestnikom podstawy teoretyczne ułatwiające orientację w zagadnieniach z obszaru finansów i zarządzania. Wiedza ta w przyszłości będzie stanowić bazę do bardziej specjalistycznych szkoleń warsztatowych.

Tematyczne materiały szkoleniowe będą udostępnione na platformie szkoleniowej CDR o/Kraków www.cdrkursy.edu.pl wyłącznie zalogowanym uczestnikom od dnia 1 sierpnia do 20 grudnia 2013 roku. Od tego momentu będą oni mieli również możliwość kontaktu ze specjalistami CDR o/Kraków w ramach konsultacji drogą elektroniczną.

Plan nauczania:

Lp. Tematyka modułów i inne formy aktywności Liczba godzin
1. Finanse i zarządzanie w małych firmach - zagadnienia podstawowe 6
2. Finansowanie działalności firmy 7
3. Podstawy analizy finansowej przedsiębiorstwa 7
4. Zarządzanie i marketing w firmie 5
Razem: 25
Testy zaliczeniowe (po każdym module) 0,5

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Login i hasło zostaną udostępnione uczestnikom po otrzymaniu formularzy zgłoszeniowych, to jest karty zgłoszenia uczestnictwa oraz informacji o uczestniku formy edukacyjnej, po 1 sierpnia br.

Harmonogram szkolenia:

01.08.2013 od godz. 9.00 Udostępnienie materiałów szkoleniowych na platformie szkoleniowej www.cdrkursy.edu.pl
20.12.2013 do godz. 15.30 Zablokowanie dostępu do materiałów szkoleniowych

 

Kartę zgłoszenia oraz informację o uczestniku (do pobrania poniżej) prosimy przesłać mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pod nr faxu: 12 424 05 05 lub pocztą tradycyjną.

Uczestnicy seminarium otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest udzielenie minimum 50% sumy poprawnych odpowiedzi w testach zaliczeniowych występujących po każdym module szkoleniowym.

Opiekę merytoryczną nad seminarium sprawuje Mateusz Grojec z Działu Rozwoju Obszarów Wiejskich - tel.: (12) 424-05-25, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacji w sprawie rekrutacji udziela pani Teresa Sędzik z Zespołu Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego - tel.: 12 424 05 54, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania: