Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje w dniu 12 grudnia 2019 r. szkolenie pt. „Produkty lokalne w krótkich łańcuchach dostaw”. Szkolenie adresowane jest w szczególności do rolników, mieszkańców obszarów wiejskich, LGD, nauczycieli szkół rolniczych, studentów, pracowników JST, a także innych osób zaangażowanych we wdrażanie inicjatyw na rzecz rozwoju obszarów wiejskich. 

Celem szkolenia jest podniesienie poziomu wiedzy z zakresu rozwoju krótkich łańcuchów dostaw żywności i lokalnych systemów żywnościowych oraz tworzenia marki produktu lokalnego i produkcji żywności wysokiej jakości. Jako przykłady zaprezentowane zostaną inicjatywy funkcjonujące na obszarze województwa małopolskiego: Targ Pietruszkowy, Kooperatywa Lanckorońska i Kluby Zakupowe Kokoszyk, Wawelska Kooperatywa Spożywcza, Marka lokalna Dolina Karpia.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie, ul. Meiselsa 1 w godzinach 13.30 - 18.00. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. W razie potrzeby można zarezerwować nocleg w cenie 70 zł/osoba/noc.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o przesłanie wypełnionych Kart zgłoszenia uczestnictwa do dnia 9 grudnia 2019 roku mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pod nr fax: 12 424 05 05 lub pocztą tradycyjną na adres CDR O/Kraków, ul. Meiselsa 1, 31-063 Kraków.

Osoby do kontaktu:

- w sprawach organizacji i rekrutacji:
Maria Szaszkiewicz - Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego,
tel. 12 424 05 54; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- w sprawach merytorycznych szkolenia:
Klaudia Kieljan - Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich,
tel. 12 424 05 13; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu.