Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza nauczycieli przedmiotów zawodowych kształcących w zawodach rolniczych na szkolenie e-learningowe pn. „Ogród przydomowy – piękny i użytkowy”. Szkolenie odbędzie się w terminie 8 – 29 października 2020 roku na platformie edukacyjnej www.cdrkursy.pl.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Celem szkolenia jest przekazanie informacji z zakresu projektowania ogrodu i zasad sztuki ogrodowej. Uczestnik szkolenia nabędzie wiedzę w zakresie podstawowym dotyczącym zasad sztuki ogrodowej oraz prawidłowego planowania nowych nasadzeń.
Szkolenie składa się z pięciu modułów szkoleniowych:
1. Style ogrodów – przedstawienie głównych zasad architektonicznych
2. Planowanie ogrodu – dobór stanowiska
3. Projektowanie ogrodu – podstawowe założenia
4. Zasady sadzenia roślin – wybór stylu nasadzeń
5. Przydomowy warzywniak i ogród ziołowy - rośliny użytkowe w ogrodzie

Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest pozytywny wynik testu zaliczeniowego - co najmniej 70% poprawnych odpowiedzi. Rekrutacja na szkolenie jest prowadzona w sposób ciągły (także w trakcie trwania szkolenia) od dnia 6.10.2020 do dnia 22.10.2020.
Kartę zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesłać wyłącznie mailem (skan lub zdjęcie) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Osoby zakwalifikowane na szkolenie otrzymają potwierdzenie udziału wraz z indywidualnym loginem i hasłem dostępu oraz instrukcją logowania.
O terminie udostępnienia szkolenia poszczególnym osobom będzie decydować dopełnienie formalności związanych ze zgłoszeniem.

Osoby do kontaktu:
- w sprawach merytorycznych:
Malwina Kamińska, Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- w sprawach organizacji i rekrutacji:
Grzegorz Dziedzic - Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- w sprawach technicznych i dostępności do platformy e-learningowej:
Bartłomiej Mitka – Zespół Promocji i Wydawnictw, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Krzysztof Kucia – Zespół Promocji i Wydawnictw, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:
Karta zgłoszenia uczestnictwa
HarmonogramZapraszamy!