Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie w dniu 1 grudnia 2020 r. organizuje webinarium pt. „Dobre praktyki w działalności pozarolniczej na obszarach górskich”.

Szkolenie adresowane jest do specjalistów i doradców zatrudnionych w jednostkach doradztwa rolniczego.
Celem szkolenia jest podniesienie wiedzy uczestników dotyczącej obszarów górskich, ich słabości i mocnych stron pod kątem rozwoju działalności pozarolniczych. Przedstawione zostaną metody pobudzania przedsiębiorczości wiejskiej oraz kompleksowego promowania regionu. Omówione zostaną przykłady kreowania marki oraz inicjatywy smart villages.
Doradców zainteresowanych udziałem w szkoleniu, prosimy o przesłanie wypełnionych Kart zgłoszenia uczestnictwa w terminie do 27 listopada 2020 roku mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr fax: 12 424 05 05 lub oryginał pocztą tradycyjną na adres CDR O/Kraków.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na platformie szkoleniowej, o przyjęciu na webinarium będzie decydować kolejność zgłoszeń. Do udziału w szkoleniu wymagany jest indywidualny adres poczty elektronicznej. Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają przed szkoleniem link z indywidualnym dostępem do szkolenia.
Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o uczestniczeniu w szkoleniu.

Udział w zajęciach dydaktycznych dla doradców ODR jest bezpłatny.


Osoby do kontaktu:

- w sprawach merytorycznych szkolenia:
Andżelika Wdowicz - Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich,
tel. 12 424 05 25; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- w sprawach organizacji i rekrutacji:
Dorota Migocka - Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego,
tel. 12 424 05 54; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- w sprawach technicznych i dostępności do platformy:
Piotr Tatar – Zespół Promocji i Wydawnictw,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Krzysztof Kucia – Zespół Promocji i Wydawnictw,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Do pobrania:

Harmonogram szkolenia
Karta zgłoszenia uczestnictwa

Serdecznie zapraszamy!