Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje VI Ogólnopolski Zlot Zagród Edukacyjnych. Ze względu na sytuację epidemiczną tegoroczny zlot odbędzie się za pośrednictwem Internetu w formie konferencji synchroniczno-asynchronicznej, tj.:

I. w dniu 8 grudnia 2020 roku w godz. 10.00 – 15.00 część synchroniczna,
czyli wideokonferencja dostępna online w czasie rzeczywistym na platformie internetowej dla zalogowanych uczestników
II. w terminie od 24 listopada do 15 grudnia 2020 roku część asynchroniczna,
czyli dostęp w czasie nierzeczywistym do różnorodnych materiałów do samokształcenia i treści interaktywnych na platformie internetowej dla zalogowanych uczestników.

Zgłoszenie uczestnictwa na załączonym formularzu w formie skanu lub zdjęcia prosimy przesłać mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Każdy zgłoszony uczestnik otrzyma link do konferencji oraz dalsze szczegóły na indywidualny, wskazany w zgłoszeniu adres poczty elektronicznej. Pod względem technicznym do udziału wymagane jest jedynie posiadanie stabilnego łącza internetowego oraz dowolnej przeglądarki internetowej.


Osoby do kontaktu:

w sprawach merytorycznych szkolenia:
Elżbieta Dziasek – DROW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Klaudia Kieljan – DROW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w sprawach organizacji i rekrutacji:
Grzegorz Dziedzic - ZMiDZ , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w sprawach technicznych:
Krzysztof Kucia – ZPW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Do pobrania:

Karta zgłoszenia
VI_Zlot_OSZE_cz.ASYNCHRNICZNA_struktura
VI_Zlot_OSZE_cz.SYNCHRONICZNA_harmonogram

Zapraszamy!

 

logo