Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie organizuje w formie szkolenia e-learningowego IX Doroczne Warsztaty dla Działów Promocji i Wydawnictw oraz Zastosowania Teleinformatyki pn. „Dostępność cyfrowa: nowe standardy WCAG (2.1) dla stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych - wprowadzenie do zagadnienia.”

Szkolenie odbędzie się w oparciu o platformę cdrkursy.pl w dniach 18-28 grudnia 2020r. i jest skierowane do doradców zaangażowanych w administrowanie i rozwój stron internetowych oraz aplikacji mobilnych w jednostkach doradztwa rolniczego, a także osób przygotowujących zamówienia publiczne z tego zakresu oraz pracowników działów zastosowań teleinformatyki.
Głównym celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom szkolenia informacji
nt. aktualnych przepisów, które nakładają na podmioty publiczne wiele nowych obowiązków w zakresie dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych. Obowiązki te opierają się na stosowanym w Europie standardzie „Web Content Accessibility Guidelines (WCAG 2.0)”, który zyskał status międzynarodowej normy ISO/IEC 40500:2012.
Zgłoszenie uczestnictwa prosimy przesłać na załączonym druku (mailem lub faksem) do dn. 17 grudnia br.


Osoby do kontaktu:

w sprawach merytorycznych szkolenia:
Krzysztof Kucia – ZPW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w sprawach organizacji i rekrutacji:
Maria Szaszkiewicz – ZMiDZ, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w sprawach technicznych:
Bartłomiej Mitka – ZPW, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

- Karta zgłoszenia uczestnictwa


Serdecznie zapraszamy!