Centrum Doradztwa Rolniczego Odział w Krakowie informuje, że wirtualna konferencja synchroniczno-asynchroniczna VI Ogólnopolski Zlot Zagród Edukacyjnych będzie dostępna dla zainteresowanych jeszcze do końca 2020 roku.

Ze względu na sytuację epidemiczną tegoroczny zlot odbywa się za pośrednictwem Internetu na platformie https://6-zlot-osze.pl
Na platformie internetowej dostępne są nagrania wykładów z wideokonferencji, która miała miejsce 8 grudnia br. oraz materiały do samokształcenia – e-learningi, wykłady, filmy, publikacje oraz oferta kulturalna i forum.
Wszystkie materiały dostępne są po zalogowaniu. By otrzymać login i hasło dostępu, osoby, które chciałyby dołączyć do grona uczestników proszone są o przesłanie karty zgłoszenia (skan, zdjęcie) mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Osoby do kontaktu:

w sprawach merytorycznych szkolenia:
Elżbieta Dziasek – DROW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Klaudia Kieljan – DROW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w sprawach organizacji i rekrutacji:
Grzegorz Dziedzic - ZMiDZ , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w sprawach technicznych:
Krzysztof Kucia – ZPW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Do pobrania:

Karta zgłoszenia
VI_Zlot_OSZE_cz.ASYNCHRNICZNA_struktura


Serdecznie zapraszamy!


polmetek zlot