Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie w dniu 10 lutego 2021 r. organizuje webinarium pt. „Aktywizacja mieszkańców obszarów wiejskich metodą Smart Villages”. Szkolenie w formie webinarium adresowane jest do specjalistów i doradców zatrudnionych w ośrodkach doradztwa rolniczego oraz w Centrum Doradztwa Rolniczego.

Celem szkolenia jest edukacja pracowników ośrodków doradztwa rolniczego z zakresu nowej inicjatywy wspierającej rozwój obszarów wiejskich tzw. koncepcji w zakresie kształtowania wsi pn. Inteligentne Wioski (Smart Villages).

Idea Inteligentnych wiosek odnosi się do społeczności, które opierają się na istniejących własnych zasobach i majątku, jak i na rozwijaniu nowych możliwości, jakie niosą ze sobą najnowsze technologie i rozwiązania cyfrowe.

Doradców zainteresowanych udziałem w szkoleniu, prosimy o przesłanie wypełnionych Kart zgłoszenia uczestnictwa w terminie do 5 lutego 2021 roku mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na platformie szkoleniowej, o przyjęciu na webinarium będzie decydować kolejność zgłoszeń. Do udziału w szkoleniu wymagany jest indywidualny adres poczty elektronicznej. Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają przed szkoleniem link z indywidualnym dostępem do szkolenia.

Uczestnicy otrzymają Zaświadczenie o uczestniczeniu w szkoleniu.

Udział w zajęciach dydaktycznych dla doradców ODR jest bezpłatny.


Osoby do kontaktu:

w sprawach merytorycznych szkolenia:

w sprawach merytorycznych szkolenia:
Karolina Boba - DROW
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w sprawach organizacji i rekrutacji:
Dorota Migocka - ZMiDZ
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w sprawach technicznych:
Krzysztof Kucia – ZPW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Bartłomiej Mitka – ZPW, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Piotr Tatar – ZPW, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Do pobrania:

Harmonogram szkolenia
Karta zgłoszenia uczestnictwa


Serdecznie zapraszamy!