Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza na webinarium „Zrozumieć wegan i wegetarian - tworzenie bezmięsnych produktów i usług”. Szkolenie odbędzie się 17 lutego 2021 (środa) w godzinach 10 – 13.00.

Celem szkolenia nie jest promowanie określonej diety czy nawyków konsumenckich. Jego zamierzeniem jest wskazanie rolnikom i przedsiębiorcom wiejskim na aktualne trendy rynkowe oraz udzielenie praktycznych wskazówek jak odnaleźć się w niszy rynkowej cechującej się szczególnie dużym zapotrzebowaniem na polską żywność wysokiej jakości.
Szkolenie adresowane jest do rolników, mieszkańców obszarów wiejskich oraz osób zajmujących się rozwojem obszarów wiejskich. Jest ono szczególnie polecane osobom zajmującym się przetwórstwem i bezpośrednią sprzedażą żywności, turystyką wiejską i rolnictwem społecznym. Przekazywane w czasie szkolenia treści mogą być użyteczne także dla innych obecnych lub potencjalnych przedsiębiorców działających na obszarach wiejskich, w szczególności operujących w branżach wykorzystujących produkty odzwierzęce lub pracę zwierząt.
Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu, prosimy o przesłanie wypełnionych Kart zgłoszenia uczestnictwa w terminie do 12 lutego 2021 roku mailem (skan lub zdjęcie) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na platformie szkoleniowej, o przyjęciu na webinarium będzie decydować kolejność zgłoszeń. Do udziału w szkoleniu wymagany jest indywidualny adres poczty elektronicznej. Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają przed szkoleniem link z indywidualnym dostępem do szkolenia.
Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o uczestniczeniu w szkoleniu.

Udział w zajęciach dydaktycznych jest bezpłatny.

Osoby do kontaktu:
- w sprawach merytorycznych:
Konrad Stępnik - DROW
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- w sprawach organizacji i rekrutacji:
Dorota Migocka - ZMiDZ
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- w sprawach technicznych:
Krzysztof Kucia – ZPW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Bartłomiej Mitka – ZPW, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Piotr Tatar – ZPW, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:
Harmonogram
Karta zgłoszenia uczestnictwa


Serdecznie zapraszamy!