Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza na webinarium pn. „Podstawy zakładania winnicy w małych gospodarstwach”. Webinarium odbędzie się na platformie MS Teams w dniu 15 marca 2021 roku w godz. 10.00-13.45.
Uwaga: W dniu dzisiejszym (4 marca 2021 r.) rekrutacja została zakończona.

Szkolenie jest skierowane do wszystkich zainteresowanych rozwojem obszarów wiejskich, w szczególności doradców zajmujących się tematyką winiarską i wspierających mieszkańców wsi w podejmowaniu działalności w tym zakresie.
Głównym celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom podstawowej wiedzy z zakresu wyboru odpowiedniej działki i ocenie jej pod kątem założenia winnicy, prawidłowego doboru odmian, oraz podstawowych zabiegów agrotechnicznych i pielęgnacyjnych na młodych winoroślach.

Udział w zajęciach dydaktycznych dla doradców ODR jest bezpłatny.

Koszt udziału w szkoleniu dla pozostałych osób wynosi 30 zł. Płatności prosimy dokonywać na rachunek:
Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie
ul. Meiselsa 1, 31-063 Kraków
BGK O/Kraków
ul. Pilotów 2, 31-462 Kraków
Nr rachunku: 53 1130 1150 0012 1244 9920 0004
W tytule przelewu wpisując: Podstawy zakładania winnicy

Uczestnicy na zakończenie otrzymają Zaświadczenia o uczestniczeniu w szkoleniu.


Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę e-CDR. Każda osoba, aby zapisać się na szkolenie najpierw musi się zarejestrować poprzez stronę https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/, a następnie zalogować i zapisać na powyższe szkolenie. Rekrutacja na szkolenie trwać będzie do 10 marca 2021r.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na platformie szkoleniowej, o przyjęciu na webinarium będzie decydować kolejność zgłoszeń.


Osoby do kontaktu:

w sprawach merytorycznych szkolenia:
Michał Wnęk – DROW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w sprawach organizacji i rekrutacji:
Maria Szaszkiewicz – ZMiDZ, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w sprawach technicznych:
Krzysztof Kucia – ZPW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Bartłomiej Mitka – ZPW,e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Piotr Tatar – ZPW,e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Do pobrania:

- Harmonogram szkolenia

Serdecznie zapraszamy!