Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie zaprasza na webinarium „Badania marketingowe dla przedsiębiorcy wiejskiego”. Szkolenie odbędzie się 12 marca 2021 roku (piątek) w godzinach 10 – 13.15. Szkolenie adresowane jest do specjalistów i doradców zatrudnionych w jednostkach doradztwa rolniczego.

Zostanie ono zrealizowane w formie seminarium zapośredniczonego przez komputer. Szkolenie będzie składać się z 4 modułów:
1. Badania marketingowe jako narzędzie zmniejszające ryzyko w działalności gospodarczej,
2. Badania wykorzystujące dane zastane oraz obserwację,
3. Techniki badań marketingowych oparte o wywiady,
4. Zastosowanie ankiet w badaniach marketingowych.

Zapisy na szkolenia będą realizowane za pomocą platformy e-CDR pod adresem: https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/
Instrukcja zapisów znajduje się na stronie internetowej: https://kalendarz.cdr.gov.pl/index.php/s/SH9ZtRLbLBraECG


Prosimy o dokonanie zapisu w terminie do 8 marca 2021 r.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na platformie szkoleniowej, o przyjęciu na webinarium będzie decydować kolejność zgłoszeń. Do udziału w szkoleniu wymagany jest indywidualny adres poczty elektronicznej. Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają przed szkoleniem link z indywidualnym dostępem do szkolenia.
Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o uczestniczeniu w szkoleniu.
Udział w zajęciach dydaktycznych dla doradców ODR jest bezpłatny.


Osoby do kontaktu:

w sprawach merytorycznych szkolenia:
Konrad Stępnik – DROW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w sprawach organizacji i rekrutacji:
Maria Szaszkiewicz – ZMiDZ, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w sprawach technicznych:
Krzysztof Kucia – ZPW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Bartłomiej Mitka – ZPW,e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Piotr Tatar – ZPW,e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Serdecznie zapraszamy!