Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza do udziału w szkoleniu e-learningowym pn. „Profile działalności dedykowane dla obszarów górskich i podgórskich”.
Szkolenie adresowane jest do mieszkańców obszarów wiejskich, rolników, przedsiębiorców, przedstawicieli podmiotów doradczych, przedstawicieli organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego, jednostek naukowych oraz innych osób zaineresowanych tematyką obszarów górskich i podgórskich.
Szkolenie odbędzie się w terminie 29.03-7.05.2021 r. na platformie edukacyjnej CDR O/Kraków www.cdrkursy.edu.pl.

Szkolenie zostało opracowane w ramach operacji pn.”Rozwój górskich i podgórskich terenów wiejskich w oparciu o potencjał obszaru i produkty markowe” realizowanej z Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2020 – 2021.

Szkolenie ma na celu:
• Zapoznanie uczestników z wiedzą na temat ograniczeń i walorów obszarów górskich pod kątem rozwijania działalności rolniczej i okołorolniczej.
• Przedstawienie możliwości i instrumentów rozwijania przedsiębiorczości w oparciu o lokalne produkty i usługi wraz z przykładami ich zastosowania.
• Prezentację przykładów i dobrych praktyk zróżnicowanych, pomysłowych, z sukcesem zrealizowanych przedsięwzięć, jako inspirację do podjęcia działań.
• Zachęcenie do skorzystania z zaprezentowanych możliwości, z pełną świadomością potencjalnych trudności wynikających ze specyfiki obszarów górskich i podgórskich.


Szkolenie składa się z trzech modułów edukacyjnych:

1. Rozwój działalności rolniczej na obszarach górskich i podgórskich
2. Rozwój lokalnej przedsiębiorczości w oparciu o produkty i usługi związane
z regionem
3. Dobre przykłady w rozwoju działalności rolniczej i pozarolniczej na obszarach górskich i podgórskich


Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę e-CDR pod adresem https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/
Na podanej stronie należy w pierwszej kolejności się zarejestrować, a następnie zalogować i zapisać na powyższe szkolenie. 

Instrukcja zapisów znajduje się na stronie internetowej: https://kalendarz.cdr.gov.pl/index.php/s/SH9ZtRLbLBraECG
Rekrutacja prowadzona będzie w terminie 10.03 – 30.04.2021 r.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny.


O terminie udostępnienia szkolenia poszczególnym osobom będzie decydować dopełnienie formalności związanych ze zgłoszeniem. Uczestnicy szkolenia zobowiązani są do posiadania indywidualnego konta poczty elektronicznej, na które osoby zakwalifikowane na szkolenie otrzymają potwierdzenie przyjęcia wraz z indywidualnym loginem i hasłem dostępu oraz instrukcją logowania. Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia wydane przez CDR O/Kraków. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest pozytywny wynik testu zaliczeniowego.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu!


Osoby do kontaktu:

• w sprawach merytorycznych:
Klaudia Kieljan – Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Michał Wnęk – Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• w sprawach organizacji i rekrutacji:
Magdalena Hojniak - Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego,
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• w sprawach technicznych i dostępności do platformy e-learningowej:
Bartłomiej Mitka – Zespół Promocji i Wydawnictw,
tel. 12 424 05 40, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Krzysztof Kucia – Zespół Promocji i Wydawnictw,
tel. 12 424 05 02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Do pobrania:

- harmonogram

 

ksow

Odwiedź portal KSOW –www.ksow.pl
Zostań Partnerem Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich

 

ue ksow

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Projekt opracowany przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej
"Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.