Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza na webinarium pn.: „Produkty lokalne w krótkich łańcuchach dostaw”. Wydarzenie upowszechniające projekt Erasmus+ REWARD: Zwiększenie szans kobiet na zatrudnienie w rolnictwie wielofunkcyjnym.

Webinarium odbędzie się na platformie Microsoft Teams w dniu 22 kwietnia 2021 roku w godz. 10.00 - 13.00.
Szkolenie adresowane jest do specjalistów i doradców zatrudnionych w ośrodkach doradztwa rolniczego.
Szkolenie ma na celu upowszechnienie aplikacji szkoleniowej stanowiącej efekt realizacji międzynarodowego projektu Erasmus+ pn. REWARD: Zwiększenie szans kobiet na zatrudnienie w rolnictwie wielofunkcyjnym, przekazanie wiedzy z zakresu tworzenia i funkcjonowania krótkich łańcuchów dostaw żywności oraz prezentację działalności kobiet w rolnictwie wielofunkcyjnym na przykładzie klubu zakupowego Koszyk Lisiecki.

Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę e-CDR pod adresem:
https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/
Na stronie należy w pierwszej kolejności zarejestrować się, a następnie zalogować i zapisać na powyższe szkolenie. Instrukcja zapisów znajduje się na stronie internetowej:
https://kalendarz.cdr.gov.pl/index.php/s/SH9ZtRLbLBraECG

Rekrutacja prowadzona będzie do dnia 19.04.2021 r.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na platformie szkoleniowej, o przyjęciu na webinarium będzie decydować kolejność zgłoszeń. Do udziału w szkoleniu wymagany jest indywidualny adres poczty elektronicznej. Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają przed szkoleniem link z indywidualnym dostępem do szkolenia.
Uczestnicy otrzymają Zaświadczenie o uczestniczeniu w szkoleniu.


Osoby do kontaktu:

• w sprawach merytorycznych:
Klaudia Kieljan – DROW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• w sprawach organizacji i rekrutacji:
Dorota Migocka – ZmiDZ, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• w sprawach technicznych:
Bartłomiej Mitka – ZPiW, tel. 12 424 05 40, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Krzysztof Kucia – ZPiW, tel. 12 424 05 02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Piotr Tatar – ZPiW, tel. 12 424 05 02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Załączniki:

- harmonogram