Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza na webinarium pn.: „VI doroczne szkolenie dotyczące ziół i ich zastosowania w gospodarstwie domowym”. Wydarzenie upowszechniające projekt Erasmus+ REWARD: Zwiększenie szans kobiet na zatrudnienie w rolnictwie wielofunkcyjnym.

Webinarium odbędzie się na platformie E-learningowej w dniu 21 kwietnia 2021 roku w godz. 10.00 -13.00. Szkolenie adresowane jest do specjalistów i doradców zatrudnionych w ośrodkach doradztwa rolniczego.

Szkolenie ma na celu upowszechnienie aplikacji szkoleniowej stanowiącej efekt realizacji międzynarodowego projektu Erasmus+ pn. REWARD: Zwiększenie szans kobiet na zatrudnienie w rolnictwie wielofunkcyjnym, prezentację działalności kobiet w rolnictwie wielofunkcyjnym na przykładzie gospodarstwa agroturystycznego o profilu zielarskim oraz przekazanie wiedzy z zakresu zastosowania roślin zielarskich w turystyce i gospodarstwie domowym.

Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę e-CDR pod adresem https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/.

Na podanej stronie należy w pierwszej kolejności się zarejestrować, a następnie zalogować i zapisać na szkolenie. Instrukcja zapisów znajduje się na stronie internetowej: https://kalendarz.cdr.gov.pl/index.php/s/SH9ZtRLbLBraECG

Rekrutacja prowadzona będzie do dnia 19.04.2021 roku. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na platformie szkoleniowej, o przyjęciu na webinarium będzie decydować kolejność zgłoszeń. Do udziału w szkoleniu wymagany jest indywidualny adres poczty elektronicznej. Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają przed szkoleniem link z indywidualnym dostępem do szkolenia.

Uczestnicy otrzymają Zaświadczenie o uczestniczeniu w szkoleniu.


Osoby do kontaktu:

• w sprawach merytorycznych:
Karolina Boba – DROW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• w sprawach organizacji i rekrutacji:
Magdalena Hojniak – ZmiDZ, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• w sprawach technicznych:
Bartłomiej Mitka – ZPiW, tel. 12 424 05 40, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Krzysztof Kucia – ZPiW, tel. 12 424 05 02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Piotr Tatar – ZPiW,  12 424 05 02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Załączniki:
- harmonogram

Serdecznie zapraszamy!