Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie zaprasza na webinarium „Regionalne inicjatywy w zakresie rozwoju gospodarstw opiekuńczych”. Szkolenie odbędzie się 27 kwietnia 2021 roku (wtorek) w godzinach 10 – 13.30.

Szkolenie adresowane jest do specjalistów i doradców zatrudnionych w jednostkach doradztwa rolniczego. Jest ono szczególnie polecane osobom zajmującym się problematyką rozwoju obszarów wiejskich, rolnictwem społecznym (Zagrody edukacyjne, gospodarstwa opiekuńcze) oraz przedsiębiorczością wiejską.

Szkolenie zostanie ono zrealizowane w formie seminarium zapośredniczonego przez komputer. Szkolenie będzie składać się z 4 modułów:
1. Prawne uwarunkowania opieki w gospodarstwie rolnym
2. Opieka całodobowa w gospodarstwie rolnym
3. Opieka dzienna w gospodarstwie rolnym
4. Tworzenie lokalnych partnerstw na rzecz rozwoju gospodarstw opiekuńczych.

Zapisy na szkolenia będą realizowane za pomocą platformy e-CDR pod adresem https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/
Instrukcja zapisów znajduje się na stronie internetowej: https://kalendarz.cdr.gov.pl/index.php/s/SH9ZtRLbLBraECG

Prosimy o dokonanie zapisu w terminie do 21 kwietnia 2021 r. 
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na platformie szkoleniowej, o przyjęciu na webinarium będzie decydować kolejność zgłoszeń. Do udziału w szkoleniu wymagany jest indywidualny adres poczty elektronicznej. Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają przed szkoleniem link z indywidualnym dostępem do szkolenia.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o uczestniczeniu w szkoleniu.
Udział w zajęciach dydaktycznych dla doradców ODR jest bezpłatny.


Osoby do kontaktu:

- w sprawach merytorycznych:
Konrad Stępnik - DROW
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- w sprawach organizacji i rekrutacji:
Maria Szaszkiewicz - ZMiDZ
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- w sprawach technicznych:
Bartłomiej Mitka, tel. 12 424 05 40, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Krzysztof Kucia, tel. 12 424 05 02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Piotr Tatar, tel. 12 424 05 02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Serdecznie zapraszamy!