Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie informuje, że w dniu 28 kwietnia 2021 roku organizuje bezpłatne szkolenie nt. „Żywienie zwierząt - przygotowanie dawki żywieniowej dla bydła”, na które serdecznie zapraszamy doradców realizujących zadania z zakresu produkcji zwierzęcej.

Szkolenie odbędzie się w formie webinarium na platformie MS Teams. Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań prowadzącemu za pomocą czatu.Podczas szkolenia omówione zostaną podstawy żywienia wraz z zapotrzebowaniem pokarmowym bydła oraz w tracie warsztatów doradcy sporządzą poprawną dawkę pokarmową.


Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę e-CDR do 26 kwietnia pod adresem:

https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/
Instrukcja zapisów znajduje się na stronie internetowej:
https://kalendarz.cdr.gov.pl/index.php/s/SH9ZtRLbLBraECG

O zakwalifikowaniu się na szkolenie decydować będzie kolejność zgłoszeń.
Uczestnicy, którzy zakwalifikują się na szkolenie, otrzymają link (hiperłącze do www) oraz hasło dostępu do szkolenia.
Szkolenie rozpocznie się o godzinie 9.30 po zalogowaniu się na platformie MS Teams.


Osoby do kontak
tu:
w sprawach merytorycznych szkolenia:
Joachim Kempka, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Rafał Galiak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w sprawach organizacji i rekrutacji:
Dorota Migocka, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w sprawach technicznych:
Krzysztof Kucia – ZPW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 12 424 05 02
Bartłomiej Mitka – ZPW, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 12 424 05 40
Piotr Tatar – ZPW, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 12 424 05 02


Do pobrania:

- Harmonogram szkolenia