Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza na szkolenie w formie webinarium pn. „Formy sprzedaży produktów lokalnych”. Szkolenie jest realizowane w ramach operacji pn. ”Organizacja krótkich łańcuchów dostaw żywności” z Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2022 – 2023.

 

Webinarium odbędzie się na platformie Clickmeeting w dniu 7 grudnia 2022 roku w godz. 10.00 -14.15.

Szkolenie adresowane jest do specjalistów i doradców zatrudnionych w wojewódzkich ośrodkach doradztwa rolniczego i izbach rolniczych oraz doradców prywatnych w szczególności zajmujących się zagadnieniami rozwoju krótkich łańcuchów dostaw żywności i wspierających mieszkańców wsi w podejmowaniu działalności w tym zakresie. 

 Szkolenie ma na celu przekazanie wiedzy z zakresu form organizacyjnych krótkich łańcuchów dostaw żywności (KŁŻ) w świetle możliwości rozwoju w Polsce oraz programów wsparcia w perspektywie 2023-2027.

 

Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę e-CDR pod adresem https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/ Na podanej stronie należy w pierwszej kolejności się zarejestrować, a następnie zalogować i zapisać na powyższe szkolenie. 

Rekrutacja prowadzona będzie do dnia 01.12.2022 r. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Uczestnicy otrzymają Zaświadczenie o uczestniczeniu w szkoleniu.

 

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na platformie szkoleniowej, o przyjęciu na webinarium będzie decydować kolejność zgłoszeń. Do udziału w szkoleniu wymagany jest indywidualny adres poczty elektronicznej. Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają przed szkoleniem link z indywidualnym dostępem do szkolenia.

 

Osoby do kontaktu:


• w sprawach merytorycznych:

Klaudia Kieljan – DROW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 12 424 05 13

• w sprawach organizacji i rekrutacji:
Magdalena Hojniak – ZMiDZ,  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 12 424 05 24

• w sprawach technicznych:
Piotr Tatar – ZPW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 12 424 05 02
Krzysztof Kucia – ZPW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 12 424 05 02
               

Załączniki:
harmonogram

 

 

 

 

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej
"Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.