Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie w dniach 16 - 18 września 2014 roku organizuje dla doradców zatrudnionych w wojewódzkich ośrodkach doradztwa rolniczego oraz w Centrum Doradztwa Rolniczego III Warsztaty pt. "Narzędzia internetowe, jako ważny element w rozwoju obszarów wiejskich - czyli jak prawidłowo przygotować dokumentację filmową z ważnych wydarzeń instytucji doradztwa rolniczego".

Podniesienie poziomu merytorycznego, technicznego i atrakcyjności stron internetowych administrowanych i redagowanych przez ośrodki doradztwa rolniczego w celu lepszego informowania społeczności wiejskich o funkcjach i zadaniach ośrodków jest w dzisiejszych czasach nieustająco ważną kwestią i ciągłym procesem. Obecnie na stronach internetowych dominuje tendencja do zamieszczania krótkich i treściwych filmów. Ten trend w przyszłości będzie kontynuowany, a jego znaczenie wzrośnie.

Niniejsze warsztaty są kontynuacją tematyki zainaugurowanej w 2012 roku w CDR O/Kraków związanej z podnoszeniem poziomu merytorycznego oraz atrakcyjności stron internetowych ośrodków doradztwa rolniczego. Celem szkolenia jest przekazanie informacji na temat wskazań, jak prawidłowo przygotować krótki film dokumentujący wydarzenia, jakie mają miejsce w ośrodkach (tj. szkolenia, festyny, dożynki, wystawy, wyjazdy studyjne, konkursy kulinarne itp.), który zamieszcza się na stronie internetowej ośrodków.

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu osoby odpowiedzialne za prowadzenie części merytorycznej i informatycznej stron internetowych ośrodków. Z uwagi na komfort uczestników oraz możliwości sali komputerowej, do udziału w szkoleniu zostaną zakwalifikowane maksymalnie 25 osób. Doradców, którzy są zainteresowani udziałem w niniejszym szkoleniu prosimy o przesłanie wypełnionych kart uczestnictwa w szkoleniu w terminie do 10 września 2014 roku.

Kartę zgłoszenia oraz informację o uczestniku (w załączniku) prosimy przesłać mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , pod nr fax: 12 424 05 05 lub pocztą tradycyjną. Koszty dydaktyczne warsztatów są bezpłatne. Koszt wyżywienia, serwisu kawowego oraz koszty noclegów wynoszą 335,00 zł od osoby. Istnieje możliwość skorzystania z dodatkowego noclegu w cenie 60 zł/osobę.

Osoby do kontaktu:

  • w sprawach organizacji i rekrutacji:
    Sylwia Filas - Zespół Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego, tel. 12 424 05 54; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • w sprawach merytorycznych szkolenia:
    Karolina Boba - Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich, tel. 12 424 05 21; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania: