Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie informuje, że w dniu 29 kwietnia 2020 roku organizuje bezpłatne szkolenie nt. „Modernizacja gospodarstw rolnych – aktualizacja przepisów oraz wykorzystanie plików CSV do wypełnienia biznesplanu”, na które serdecznie zapraszamy doradców zajmujących się pomocą rolnikom w wypełnianiu dokumentów aplikacyjnych. Szkolenie będzie w formie webinarium. Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań prowadzącemu za pomocą czatu. Uwaga: Rekrutacja zakończona.

Podczas szkolenia omówione zostaną zagadnienia dotyczące nowelizacji rozporządzenia wraz nowymi możliwościami wypełnienia „Planu rozwoju gospodarstwa” przy wykorzystaniu plików CSV. Cześć merytoryczną poprowadzą pracownicy Centrum Doradztwa Rolniczego O/Kraków. W trakcie zajęć zostanie pokazane jak praktycznie wykorzystać plik CSV do wypełnienia biznesplanu.
Warunkiem uczestnictwa jest przysłanie wypełnionej karty zgłoszenia wyłącznie mailem do 28 kwietnia br. (wtorek) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
O zakwalifikowaniu się na szkolenie decydować będzie kolejność zgłoszeń.
Uczestnicy, którzy zakwalifikują się na szkolenie, otrzymają link (hiperłącze do www) oraz hasło dostępu do szkolenia.
Szkolenie rozpocznie się o godzinie 11.00 po zalogowaniu się na platformie Clickmeeting.

Osoby odpowiedzialne merytorycznie:
Joachim Kempka, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
Rafał Galiak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania: