Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje szkolenie pod tytułem „Internet w kreowaniu marki, czyli e-marketing w praktyce” – II edycja. 

Szkolenie odbywać się będzie dwuetapowo. Program obejmuje zajęcia on-line w dniach 1.04. – 16.05. 2014 r. oraz część warsztatową, która będzie miała miejsce w Krakowie w dniach 22 – 23 maja 2014 r. Udział w obu formach traktowany jest odrębnie, jako dwa osobne szkolenia.

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy z zakresu marketingu w Internecie oraz przedstawienie nowoczesnych narzędzi służących podnoszeniu jakości świadczonych usług przy pomocy Internetu. Słuchacze  w praktyce poznają wykorzystanie kampanii reklamowych w serwisach internetowych, wyszukiwarkach oraz poprzez serwisy społecznościowe i na forach dyskusyjnych. Narzędzia te są w obecnych czasach niezbędne w kreowaniu marki na obszarach wiejskich.

Szkolenie adresowane jest do specjalistów i doradców zatrudnionych w wojewódzkich ośrodkach doradztwa rolniczego oraz w Centrum Doradztwa Rolniczego. Do udziału w szkoleniu zaproszone są w szczególności osoby odpowiedzialne za rozwój przedsiębiorczości na obszarach wiejskich oraz specjaliści Działów Promocji i Wydawnictw oraz Działu Zastosowania Teleinformatyki.

Specjalistów zainteresowanych udziałem w niniejszym szkoleniu, prosimy o przesłanie wypełnionych Kart zgłoszenia uczestnictwa i Informacji o uczestniku w terminie do 28 marca 2014 roku.

Z uwagi na komfort uczestników oraz możliwości sali komputerowej, do udziału w warsztatach zostanie zakwalifikowanych maksymalnie 20 osób. W części on-line może zgłosić się nie więcej niż 80 uczestników.

Koszt udziału w warsztatach wynosi 180 zł brutto od osoby (jeden nocleg, wyżywienie, serwis kawowy). Istnieje możliwość skorzystania z dodatkowego noclegu w przeddzień szkolenia w cenie 60 zł/osobę. Opłata dotyczy jedynie części socjalnej szkolenia.

Na zakończenie każdej z form, uczestnik otrzymuje Zaświadczenie o  ukończeniu szkolenia w przypadku, kiedy zostały zaliczone wszystkie testy w części on-line oraz kiedy aktywnie uczestniczył w warsztatach.

Kartę zgłoszenia oraz informację o uczestniku (w załączniku) prosimy przesłać mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , pod nr fax: 12 424 05 05 lub pocztą tradycyjną na adres CDR O/Kraków.

Osoby do kontaktu:

w sprawach merytorycznych szkolenia:
Karolina Boba - Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich, tel. 12 424 05 21; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w sprawach organizacji i rekrutacji:
Grzegorz Dziedzic- Zespół Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego, tel. 12 424 05 54; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania: