LEADERATORIUM

PORTAL INFORMACYJNY DLA LOKALNYCH SPOŁECZNOŚCI

Get Adobe Flash player

Nowy e-biuletyn "Przedsiębiorczość wiejska"

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie wychodzi z nową inicjatywą polegającą na wydawaniu e-biuletynu pt. „Przedsiębiorczość wiejska”, jako kontynuacja działań w zakresie rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich.

 

Informacje zawarte w e-biuletynie będą ukazywać możliwości rozwoju małej przedsiębiorczości i tym samym tworzenia nowych miejsc pracy w oparciu o lokalne zasoby ludzkie, naturalne jak i własne gospodarstwa. Celem wydawnictwa internetowego jest wskazanie ogólnych założeń i możliwości w zakresie tworzenia small-businessu na obszarach wiejskich oraz wymiana doświadczeń pomiędzy regionami. Poprzez przygotowanie publikacji pragniemy przedstawić doradcom oraz przedstawicielom lokalnych grup działania argumenty i wiedzę pomocną w zachęcaniu mieszkańców obszarów wiejskich do podjęcia decyzji związanej z uruchomieniem własnej działalności gospodarczej, wskazać nie tylko teorię z tego zakresu, ale przede wszystkim przykłady sukcesów, dobrych praktyk.

Dlatego też zwracamy się z uprzejmą prośbą o przesłanie adresów mailowych doradców oraz przedstawicieli lokalnych grup działania zainteresowanych otrzymywaniem niniejszego kwartalnika w formie elektronicznej.

Jednocześnie proponujemy możliwość umieszczenia w e-biuletynie artykułów, bądź też materiałów z zakresu przedsiębiorczości na obszarach wiejskich przez osoby, które byłyby zainteresowane swoim współudziałem w przygotowaniu niniejszego biuletynu na adresy mailowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zależy nam na prezentacji szerokiego spektrum zagadnień związanych z aktywnością pozarolniczą podejmowaną na polskiej wsi. Tematyka artykułów może być więc bardzo różnorodna, ale pozostająca w związku z przedsiębiorczością na obszarach wiejskich.

 

Łukasz Jawny

CDR O/Kraków

 

<--Wstecz

Szukaj

Zaloguj się

Newsletter

ile jest 2+2-3?
Imię:
Email:

Centrum Doradztwa

Rolniczego w Brwinowie

Oddział w Krakowie

  http://produktyregionalne.edu.pl