LEADERATORIUM

PORTAL INFORMACYJNY DLA LOKALNYCH SPOŁECZNOŚCI

Get Adobe Flash player

Turystyczne Odkrycie 2014 - konkurs na najciekawszą inicjatywę turystyczną

 

Zarząd Stowarzyszenia LGD „ Gorce-Pieniny” z siedzibą w Krościenku nad Dunajcem niniejszym zgłosiło  nowy  produkty turystyczny w postaci filmu i spotu pn” Kraina niezapomnianych chwil” oraz przewodnik turystyczny pod tym samym tytułem będący efektem realizacji projektu współpracy w ramach działania 421: Wdrażanie Projektów Współpracy przez dwie partnerskie Lokalne Grupy Działania: LGD „Gorce-Pieniny” z siedzibą w Krościenku nad Dunajcem oraz Stowarzyszenie Rozwoju Spisza i Okolicy z siedzibą w Łapszach Niżnych.

 

 

Zgłoszenie nasze ma na celu  promocję i popularyzację  najnowszej  oferty i atrakcji turystycznych oraz ich promocję i popularyzację na stronie www.TargiTurystyczneOnline.pl

 

Projekt nasz został zrealizowany i oddany do użytku w grudniu 2013 roku

 

Opis zgłoszonej akcji

 

Produkt nasz dotyczy zrealizowanego filmu i spotu którego celem  było wypromowanie partnerskich obszarów LGD,  jako „krainy niezapomnianych chwil”,  w oparciu o lokalne zasoby turystyczno-rekreacyjne oraz stworzenie oferty spędzania wolnego czasu na obszarze obu Stowarzyszeń. Projekt,  swoim zasięgiem obejmuje region Pienin, Gorców, Spisza oraz część Tatr i Podhala i dotyczy 6 sąsiadujących ze sobą gmin: Krościenko nad Dunajcem, Czorsztyn, Ochotnica Dolna, Łapsze Niżne, Nowy Targ i Bukowina Tatrzańska. Łączy nas nie tylko bliskość terytorialna i  chęć współpracy, ale przede wszystkim unikatowy charakter obu obszarów  Lokalnych Grup Działania.

Uzupełnieniem filmu  jest wydany przewodnik turystyczny, który ma za zadanie zachęcić potencjalnego turystę do spędzania wolnego czasu w regionie oraz spopularyzować turystykę górską, wodną i ułatwić zwiedzanie tego wyjątkowego „niezadeptanego” jeszcze zakątka Polski.

 

Jeżeli pragniecie naprawdę wypocząć, poznać wiele ciekawych zabytków i niecodziennych miejsc, poznać miejscową tradycje i zwyczaje oraz pyszną kuchnię lokalną koniecznie wybierzcie się do NAS w region Pienin, Gorców, Spisza , na teren działania NASZYCH Lokalnych Grup Działania , a zawsze będzie Państwo mile widziani.

 

Link pod którym umieszczony jest nasz produkt

 

http://www.targiturystyczneonline.pl/o,343,pl,turystyczne_odkrycia_2014.html

 

Krystyna Kubik

LGD "Gorce - Pieniny"

Szukaj

Zaloguj się

Newsletter

ile jest 2+2-3?
Imię:
Email:

Centrum Doradztwa

Rolniczego w Brwinowie

Oddział w Krakowie

  http://produktyregionalne.edu.pl