LEADERATORIUM

PORTAL INFORMACYJNY DLA LOKALNYCH SPOŁECZNOŚCI

Get Adobe Flash player

Projekty współpracy - czas na podsumowanie

Projekty współpracy realizowane w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 przez lokalne grupy działania, to kolejne działanie, które zakończy się w czerwcu 2015 roku. W trakcie trwania minionego już okresu programowania LGD z całej Polski tworzyły i realizowały międzyregionalne i międzynarodowe projekty oparte na wspólnych zadaniach i celach.

 

 

Lokalne grupy do końca października 2014 r. przesyłały swoje doświadczenia z realizacji projektów współpracy wypełniając odpowiedni formularz z opisem projektów współpracy wraz z dokumentacją zdjęciową. W sumie nadesłano 75 prac z wszystkich województw w Polsce.

 

Na Leaderatorium, w zakładce Projekty współpracy sukcesywnie prezentujemy Państwu nadesłane projekty. W broszurach znajdą się informacje o partnerach projektu, zasięg terytorialny realizowanych zadań i ich rodzaj, czas realizacji i koszt projektu, tytuł i akronim, cel projektu, grupy docelowe, opis projektu oraz efekty.

 

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie w celu podsumowania wdrożonego działania, przygotowuje e-broszurę pt.: „Projekty współpracy – podsumowanie okresu 2007 – 2013”, jako statutowe zadanie służące propagowaniu podejścia LEADER w Polsce.

 

Prezentacja o projektach współpracy w Małopolsce: TUTAJ

 

Karolina Boba

CDR O/Kraków

Szukaj

Zaloguj się

Newsletter

ile jest 2+2-3?
Imię:
Email:

Centrum Doradztwa

Rolniczego w Brwinowie

Oddział w Krakowie

  http://produktyregionalne.edu.pl