LEADERATORIUM

PORTAL INFORMACYJNY DLA LOKALNYCH SPOŁECZNOŚCI

Get Adobe Flash player

Warsztaty dla osób działających na rzecz rozwoju społeczności wiejskich

Prowadzisz wiejską organizację pozarządową? Możesz za darmo wziąć udział w szkoleniach dotyczących realizacji projektów społecznych, prowadzenia księgowości i komunikacji z otoczeniem.

Warsztat przeznaczony jest dla przedstawicieli organizacji pozarządowych (zarejestrowanych lub w trakcie rejestracji) działających na rzecz swojej społeczności we wsiach i miasteczkach do 6000 mieszkańców.

Czterodniowe szkolenia dotyczą: planowania i realizacji projektów społecznych i partnerstw (2-5 czerwca, zgłoszenia do 30 kwietnia br), księgowo-prawnych podstaw zarządzania wiejską organizacją pozarządową (30 czerwca – 3 lipca, nabór do 23 maja br.) oraz komunikacji w społeczności lokalnej (7-10 kwietnia, nabór do 7 marca br.).

Szkolenie organizuje Fundacja Wspomagania Wsi, która zapewnia noclegi, posiłki i materiały dydaktyczne. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty transportu.

Warsztaty organizowane są cyklicznie, a nabór na nie ogłaszany jest co kwartał. Kolejny nabór zostanie ogłoszony w maju 2016 r.

GDZIE: 
Łowicz
KIEDY: 
kwiecień - lipiec 2016 r.
OSOBA KONTAKTOWA: 
Monika Słotwińska-Łychota
EMAIL: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
TELEFON: 
(+22) 636 25-70 do 75
TERMIN ZGŁOSZENIA: 
23.05.2016

Szukaj

Zaloguj się

Newsletter

ile jest 2+2-3?
Imię:
Email:

Centrum Doradztwa

Rolniczego w Brwinowie

Oddział w Krakowie

  http://produktyregionalne.edu.pl