LEADERATORIUM

PORTAL INFORMACYJNY DLA LOKALNYCH SPOŁECZNOŚCI

Get Adobe Flash player

Amaze Me Leader w Finlandii - zaproszenie na seminarium

ZapowiedziLokalne Grupy Działania z Finlandii, Fiński Uniwersytet Nauk Stosowanych oraz Fińska Sieć Obszarów Wiejskich organizują międzynarodowe seminarium Amaze Me Leader, które odbędzie się w dniach 13-20 sierpnia 2017 r. w południowo-wschodniej Finlandii.

Celem seminarium jest zaangażowanie młodzieży w wieku od 18-29 lat w rozwój obszarów wiejskich, a w szczególności w działania podejścia Leader i budowanie sieci kontaktów wśród młodych mieszkańców  Europy. Tematyka tygodniowego spotkania dotyczyć będzie fińskiej kultury wiejskiej, innowacji, współpracy, internacjonalizacji oraz wykorzystania eksperymentalnych metod edukacji w promowaniu umiejętności przedsiębiorczych wśród młodych.

 

Wydarzenie Amaze Me Leader organizowane jest w formie telewizyjnego reality show „Amazing Race”. Uczestnicy podzieleni są na zespoły, otrzymują związane z podejściem LEADER zadania, które muszą wykonać.

 

Opłata za uczestnictwo wynosi 100 € /osobę i pokrywa koszty transportu, posiłków i zakwaterowania podczas wydarzenia. Termin płatności upływa 5 czerwca 2017r. Zgłoszenia można przesłać przesłać poprzez aplikację.

 

Uczestnik musi posiadać ubezpieczenie, prawo jazdy oraz podstawowy sprzęt kempingowy (taki jak śpiwór, kostium kąpielowy itp.). Organizator nie pokrywa kosztów podróży do Finlandii i z powrotem.

 

Więcej informacji o wydarzeniu znaleźć można w prezentacji oraz na portalu 

Szukaj

Zaloguj się

Newsletter

ile jest 2+2-3?
Imię:
Email:

Centrum Doradztwa

Rolniczego w Brwinowie

Oddział w Krakowie

  http://produktyregionalne.edu.pl